Útulný 3 izbový byt s garážou, 74m2, Soblahovská, TN

Bývanie v TOP lokalite vrámci mesta Trenčín

105 000€
CENA NEHNUTEĽNOSTI
Soblahovská Ulica, Trenčín
LOKALITA
71 m2
ÚŽITKOVÁ PLOCHA
3 izby
POČET IZIEB
Osobné
VLASTNÍCTVO
Popis nehnuteľnosti: 

PROPERTY ponúka na predaj útulný, čiastočne zariadený, 3 izbový byt s garážou, nachádzajúci sa na Soblahovskej ulici v Trenčíne. Nehnuteľnosť sa je umiestnená v zateplenom 4 poschodovom bytovom dome na 4 poschodí. 

Nehnuteľnosť sa vyznačuje skvelou dispozíciou a príjemnou atmosférou. 

DISPOZÍCIA NEHNUTEĽNOSTI
Po vstupe sa ocitneme v priestrannej chodbovej časti. Po pravej časti je umiestnená menšia chodbička, v rámci ktorej sa nachádza priestor na vlastný kotol a samostatná špajza. Chodbička spája chodbu s kuchynskou časťou ktorej súčasťou je aj priestranná jedáleň s okrúhlym stolom, za ktorým sa budú určite tráviť príjemné nedeľné obedy s rodinou.  Obývaciu izbu, do ktorej sa vstupuje z kuchynskej časti tvorí sedacia súprava TV stena a príjemná policová zostava, ktorá slúži na odkladania dekoračných prvkov, kníh a obľúbených rodinných predmetov. Z obývacej izby je vstup na priestranný balkón. Priestranná chodba do ktorej sa dostaneme z obývacej izby v sebe spája kúpeľňu, toaletu a spálňovú časť. Spálňová časť poskytne dostatok priestoru na každodenný relax a oddych umocnený nádherným výhľadom na okolitú scenériu. Posledná z izieb slúžiaca ako hosťovská sa nachádza po ľavej strane od vstupných dverí. Svojím priestorom poskytne pohodlie nie len hosťom, ktorí prišli na návštevu ale môže slúžiť aj ako plnohodnotná detská izba, ktorá splní očakávania každému malému človiečiku. Výhľad z tejto miestnosti je unikátny a vďaka výsadbe ihličnatých stromov ihneď na dohľad od bytového domu poskytuje pohľad na nádhernú panoramu a zeleň, ktorá nadchne aj náročného klienta. 

Nehnuteľnosť ma výmeru príjemných 74 m2 a prešla čiastočnou rekonštrukciou a výmenou pôvodných okien. K bytovej jednotke prislúcha aj priestranná murovaná pivnica o výmere 9m2.
Náklady na bývanie sú vo výške 140€ mesačne.

Súčasťou tejto ponuky je murovaná garáž vzdialená od bytového domu 200 metrov. 

Poloha bytového domu patrí medzi najlepšie v rámci mesta Trenčín. Soblahovská ulica je TOP lokalita dosahujúca najvyššie trhové ceny nehnuteľnosti v meste. Skvelá dostupnosť k autobusovým zástavkám, škôlkam, obchodom a prírode robia z tejto realitnej ponuky veľmi zaujímavý produkt ktorý sa na trhu určite dlho neohreje. 

​V prípade záujmu alebo akýchkoľvek otázok nás prosím neváhajte kontaktovať. 

Vlastnosti: 
Balkón
Garáž
Okná
Pivnica
Plyn
Poschodie 2
Verejné parkovanie
Zateplenie bytového domu
Pôdorys: 
Stav: