PONUKA SLUŽIEB

PONUKA BYTOV
Prezrite si ponuku našich bytov, ktoré sa snažíme vyberať vždy veľmi precízne, tak aby sme zabezpečili najčastejšie požiadavky našich klientov. Popri bytoch v novostavbach, je na relaitnom trhu aj veľa bytov v pôvodnom stave. Práve takéto nehnuteľnosti, veľmi radi vyhľadávame, nakoľko vďaka naším divíziam, vytvoríme zákaznikovy jedinečný návrh rekonštrukcie, ktorú následne do detailov zrealizujeme. 
PONUKA DOMOV
Rodinné domy sú špecifické svojou emóciou. Oproti bytom, musia spľňať oveľa viac požiadaviek klientov ako sú napríklad veľkosť pozemku, charakteristika stavby, prípadne funkčnosť. Staroslivo vyberáme a zaraďujeme do našej ponuky výhradne také rodinné domy o ktorých sme presvedčený, dokážu vytvoriť okrem pohodlného bývania aj príjemný a komfortný domov. V ponuke u nás nájdete rzne typy domov, od tých ktoré sme sami navrhly, cez domy ktoré staviame kompletne na kľúč až po nehnuteľnosti klientov ktorý sa rozhodli svoje bývanie predať. Nájdete u nás aj rodinné domy v pôvodnom stave, ktoré ponúkajú veľmi veľa možnosti prispôsobyť si svoj nový domov podľa svojich predstáv. Túto prácu veľmi radi urobíme za Vás a tak cestu od návrhu cez vzrušujúce vizualizácie až po kompletnú realizáciu môžeme absolvovať spoločne.
PODPORA PREDAJA
Predaj nehnuteľností v dnešnej dobe môže byť veľmi náročná úloha. Veľký pretlak realitných kancelárií, veľmi veľa ponúk a v neposlednom rade aj neustále sa meniaci trh, spôsobujú klientom veľa krát vrásky na čele. Po neustálom nátlaku zo strany kupujúcich aj sprostredkovateľov sú zákazníci dotlačený predávať nehnuteľnosť, ktorá bola ich domovom pod cenu. Veľmi dobre si uvedomujeme že predať svoje bývanie nie je ľahká úloha, práve preto sa k tejto práci staviame iným spôsobom. V rámci spolupráce s našou spoločnosťou ponúkame klientom rôzne benefity. 

Profesionálne nafotenie nehnuteľnosti – Odprezentujeme Vašu nehnuteľnosť vo virtuálnom svete tak, aby sme čo najlepšie zachytili prednosti a emócie, ktoré Váš majetok ponúka. Samozrejmosťou je fotografovanie na širokouhlý objektív, aby si potencionálny zákazník vedel, čo možno najvernejšie predstaviť dispozíciu hľadanej nehnuteľnosti. 

Databáza - Sme stavebno - obchodná spoločnosť, za niekoľko rokov pôsobenia na trhu sme stavali veľmi veľa developerských projektov, vďaka ktorým sme si vytvorili rozsiahlu databázu potenciálnych klientov. Náš interný systém Vašu nehnuteľnosť,  na základe zadaných preferencií automaticky priradí k potencionálnym zákazníkom, ktorým príde cez email informácia o novej ponuke. 

Analýza záujemcov - Dohodnutie termínu obhliadky Vašej nehnuteľnosti s prípadným záujemcom sa môže javiť ako nenáročná úloha, avšak určite nie je ani Vašim ani našim cieľom vykonať 20 obhliadok s nulovým výsledkom. Aby sme tomuto faktu predišli máme vytvorenú analýzu vďaka ktorej sa zákazníci prejdú pomyselným sitom a na obhliadku sa dostanú len taký, ktorým Vaša nehnuteľnosť vyhovuje, sú stotožnení s jej cenou, vedia vyriešiť jej financovanie a hlavne majú od nás všetky informácie s ktorými majú pri danej nehnuteľnosti rátať. Vyhneme sa tým takzvanému čoraz modernejšiemu turizmu, ktorý v konečnom dôsledku prinesie iba stratu času všetkým stranám a navodí falošný dojem záujmu o nehnuteľnosť. 

Obhliadka nehnuteľnosti - Samotná obhliadka Vašej nehnuteľnosti je jeden z najdôležitejších aspektov celého procesu. Obhliadka v žiadnom prípade nesmie prebiehať typom ,, Nech sa páči toto je spomínaná nehnuteľnosť popozerajte sa ". Je nesmierne dôležité klienta po nehnuteľnosti previesť a porozprávať mu všetky výhody ,ktoré daná nehnuteľnosť má a zároveň mu vytvoriť predstavu aké by na tomto mieste bývať.  Veľkou výhodou je pokiaľ to situácia v nehnuteľnosti dovoľuje klienta usadiť a nechať ho chvíľu nasávať atmosféru daného bývania. Z tohoto všetkého záujemca určite bude mať nejaké emócie o ktoré sa hneď rád podelí, a tak už z úvodu bude mať maklér a následne aj predávajúci približnú informáciu ako na neho nehnuteľnosť zapôsobila. 

Dizajnový návrh - V prípade nehnuteľností v pôvodnom stave máme možnosť našim klientom vytvoriť jedinečný návrh rekonštrukcie podporený fantastickými fotorealistickými vizuálmi a tak výrazne zatraktívniť ponúkanú nehnuteľnosť. 

Homestaging - Nový pohľad na nehnuteľnosť, ktorý je v zahraničí veľmi často využívaný. Vďaka našim dizajnérom, pomocou rôznych bytových doplnkov, premeníme Vašu nehnuteľnosť na perlu medzi internetovými ponukami a tak výrazne zvýšime šancu na jej rýchle a výhodné zobchodovanie.

Obchodní partneri - Naša spoločnosť už od jej vzniku presadzuje cestu spolupráce. Bohaté skúsenosti zo zahraničných zákaziek nás naučili, že vytváranie obchodných partnerstiev je najlepší spôsob ako koncovému zákazníkovi ponúknuť čo najlepší možný servis. Ako jeden z dôležitých bodov predaja Vašej nehnuteľnosti, je rozposlanie novej ponuky všetkým partnerom, ktorý majú svoju databázu klientov, čo výrazne pomáha k možnému skracovaniu času predaja. V prípade luxusnejších a náročnejších nehnuteľností, ktorých predajná cena výrazne prevyšuje štandardy, organizujeme takzvaný OPEN DAYS respektíve deň otvorených dverí, kedy po dohode s majiteľom nehnuteľnosti vykonáme hromadnú obhliadku ponuky, pre obchodných partnerov spojenú s profesionálnym cateringom a celé predstavenie nehnuteľnosti sa mení na atraktívnu spoločenskú udalosť. 

Férové zmluvné podmienky - V rámci bezproblémového predaja nehnuteľnosti je veľmi dôležité vybrať si spoľahlivého partnera, ktorý Vás bude v realitnom svete zastupovať. Ideálne riešenie je mať iba jedného, dať mu výhradné zastúpenie a zveriť mu komunikáciu s ostatnými realitnými kanceláriami a tak isto aj s prípadnými záujemcami. Na Slovensku je ešte stále v móde osloviť na predaj veľa realitných kancelárií no výsledný efekt je vždy veľmi slabý. Samozrejmosťou pri výhradnom zastúpení musí byť vzájomná dôvera a férové nastavenie podmienok pre obe strany. S našou spoločnosťou podpisujete štandardné zmluvy vždy maximálne na tri mesiace. Sme presvedčený o tom že tri mesiace sú presne tá doba kedy sa ukáže aký Vaša nehnuteľnosť vyvolala záujem a tak isto dostatočná doba na to aby ste sa zo svojim maklérom zoznámili a zistili či Vám vzájomná spolupráca vyhovuje. V prípade podpísania zmluvy bez výhradného zastúpenia sa čas zmluvy neurčuje,  no v takomto prípade sa naša spoločnosť nevie zaručiť, či kroky ktoré pre predaj Vášho majetku spraví budú pre správne zobchodovanie dostačujúce.

Financovanie nehnuteľnosti - Naši obchodní partneri v rámci finančného sektoru prípadnému záujemcovi veľmi radi pomôžu s výberom toho najsprávnejšieho financovania a vďaka svojím skúsenostiam výrazne urýchlia procesné úkony nevyhnutné na správne prevedenie prostriedkov za Vašu nehnuteľnosť na Váš účet. 
 
 

PONUKA POZEMKOV
Pozemky sú v rámci realít veľmi špecifická kategória. Nájsť správny pozemok so všetkými povoleniami je cesta z ktorej sa pri nesprávnej informovanosti môže stať nočná mora a v neposlednom rade môže zapríčiniť nemalú finančnú stratu. U nás dávame do ponuky, výlučne overené a jasne účelovo zadefinované pozemky, o ktorých budete do detailov informovaný a budete mať jasnú predstavu ako ich je možné využiť.  Našu ponuku netvorí veľa samostatných pozemkov nakoľko v rámci našej stavebnej divízie rovno staviame pre Vás domčeky na kľúč. Ak sa rozhodnete kúpiť u nás pozemok na ktorom by ste postavili Váš nový domov, veľmi radi by sme Vám pomohli s kompletným inžinieringom ako aj s návrhom a plnou realizáciou Vašej nehnuteľnosti na kľúč.
 
PONUKA NOVOSTAVIEB
Naša spoločnosť Vám ponúka veľké množstvo nových nehnuteľností, ktoré v prevažnej väčšine tvoria naše vlastné projekty. Pre veľmi veľa zákazníkov je atraktívne kúpiť nehnuteľnosť v ktorej budú bývať ako prvý a dokážu si ju zdomácniť podľa svojich predstáv. Treba však rátať s prevažne vyššou obstarávacou cenou, no na druhú stranu s oveľa atraktívnejšou nehnuteľnosťou pre financovanie bankou pomocou hypotekárnych úverov.
 
POMOC PRI KÚPE
Kúpa nehnuteľnosti je v živote každého človeka veľkým rozhodnutím a taktiež nemalou investíciou. Naša realitná divízia sa popri predaju nehnuteľností zameriava aj na pomoc pri ich hľadaní a následnej kúpe. Veľmi radi Vám pomôžeme s nájdením toho správneho bývania pre Vás. Preveríme za Vás všetky náležitosti ohľadne nehnuteľnosti, ktorá Vás zaujala a budeme nápomocný aj s následnou právnou asistenciou aby sa jej kúpa stala radosťou. Na začiatku od Vás budeme potrebovať poznať všetky preferencie, aké by mala Vaša nová nehnuteľnosť mať a následne sa veľmi radi pustíme do jej hľadania. Vaše nové bývanie Vám okrem hľadania vieme aj navrhnúť, postaviť, prípadne kompletne na kľúč zrekonštruovať.