Na predaj 3i byt v novostavbe, mezonet so záhradou a 2 parkovacími miestami

Mezonet so záharadou 

Cena nehnuteľnosti
239.900€
Lokalita
Malinovo
Počet izieb
3
Úžitková plocha
85m2
Popis nehnuteľnosti: 

Úžasné Bývanie ponúka na predaj krásny 3 izbový mezonetový byt v rodinnom dome, na katastri vedený ako rodinný dom s úžitkovou plochou 85m2 a rozlohou 179m2 záhrady v Malinove.
K bytu prislúchajú 2 parkovacie miesta, ktoré sú v cene.

Byt pozostáva:

- prízemie: vstupná chodba, kúpeľňa s toaletou, komora, obývacia miestnosť prepojená s kuchynskou časťou a jedálňou a východom na súkromnú záhradu. Na záhrade sa nachádza záhradný domček s terasovým sedením, ktoré poskytuje príjemné posedenie na Vašom pozemku v každom ročnom období.

- 1. poschodie: detská izba, spálňa a miestnosť pripravená na sprchu a WC.

Rodinný dom je napojený na všetky IS, vykurovanie zabezpečuje podlahové elektrické kúrenie, v celom byte sú plastové okná.

Rodinný dom je súčasťou trojdomu. Situovaný je v projekte Tri vody Malinovo. Priamo v tejto novej lokalite sa nachádzajú potraviny, škôlka, kaviareň, psí salón atď. Nachádzajú sa tu tri menšie jazerá. Jedno jazero je v lete využívané na kúpanie a relax pri vode. Kľudné a zelené prostredie, kde Vaše deti môžu bezpečne využiť bicykel či korčule.

V obci Malinovo sa nachádza kompletná občianska vybavenosť, pošta, lekár, potraviny, lekáreň, kostol, centrum gymnastických športov. Z obce Malinovo sa novou rýchlostnou cestou D4 dopravíte do Bratislavy za 13 minút.

Lokalita zabezpečuje bohatú občiansku vybavenosť vrátane kúpania v jazere pár krokov od domu. Z obce Malinovo sa novou rýchlostou cestou D4 dopravíte do Bratislavy za 13 minút.

Nehnuteľnosť sa predáva čiastočne zariadená.

Cena nehnuteľnosti 239 900€. Cena konečná

Miroslav Berky
0918315011

www.uzasnebyvanie.sk

Stav: