NA PREDAJ!!! Družstevný 3 izbový byt na Juhu v Trenčíne

Jedinečná hotovostná príležitosť!
 

85 900€
CENA NEHNUTEĽNOSTI
Mateja Bela, Trenčín Juh
LOKALITA
73 m2
ÚŽITKOVÁ PLOCHA
3+1
POČET IZIEB
Družstevné
VLASTNÍCTVO
Popis nehnuteľnosti: 

Naša realitná spoločnosť Vám ponúka na predaj zrekonštruovaný 3 izbový byt na sídlisku Juh. Vzhľadom na skutočnosť, že byt je družstevný, kúpa je možná iba v hotovosti. Veľkou výhodou pri tejto podmienke je atraktívna cena vzhľadom na rozlohu a stav nehnuteľnosti.
 
Dispozične sa tento byt odchyľuje od štandardu. 73m2 je rozdelených do troch samostatných izieb a obývacej časti, ktorá je po rekonštrukcii priamo spojená s kuchyňou. Touto zmenou dispozície vznikol priestor aj pre početnejšiu rodinu. Počas nedávnej rekonštrukcie boli menené okná za plastové, vymurované jadro, položené plávajúce podlahy a dlažba. Čiastočnou zmenou prešli aj rozvody elektriny, ale najväčšia zmena bola práve tá dispozičná. Kuchyňská časť týmto umiestnením hravo obsiahla aj jedálenský stôl a celý priestor získal nádych originality a jedinečnosti.
Byt sa nachádza na štvrtom poschodí zo siedmych zatepleného bytového domu s výťahom. Prislúcha k nemu aj latková pivnica.
Sídlisko Juh disponuje kompletnou občianskou vybavenosťou. Na dosah je OC Južanka, zdravotné stredisko, základná škola, škôlka ako aj kus prírody vďaka lesoparku Brezina.

Ak hľadáte komfortné bývanie za rozumnú cenu a disponujete hotovosťou, takáto ponuka sa už nemusí opakovať. 
 

Vlastnosti: 
Balkón
Elektrina
Okná
Pivnica
Poschodie 4
Verejné parkovanie
Výťah
Zateplenie bytového domu