NA PREDAJ - Krásny 2 izbový byt, Šafáriková, Juh, Trenčín

Nový útulný byt v zateplenom bytovom dome

78 900€
CENA NEHNUTEĽNOSTI
Šafáriková ulica, Juh, Trenčín
LOKALITA
48m2
ÚŽITKOVÁ PLOCHA
2 izby
POČET IZIEB
Osobné
VLASTNÍCTVO
Popis nehnuteľnosti: 

PROPERTY ponúka na predaj krásny, zariadený, 2 izbový byt nachádzajúci sa na sídlisku Juh v Trenčíne. Nehnuteľnosť sa nachádza v zateplenom 7 poschodovom bytovom dome na 1 poschodí. Bytová jednotka je z roku 2015 a tak je z nej cítiť novota a jedinečná atmosféra. Byt sa predáva zariadený (okrem postele,nočných stolíkov, pračky, mikrovlnky a osobných vecí). 

Nehnuteľnosť sa vyznačuje skvelou otvorenou dispozíciou a moderným sviežim dizajnom. 

DISPOZÍCIA NEHNUTEĽNOSTI
Po vstupe sa ocitneme v priestrannej otvorenej časti, ktorá v sebe spája obývaciu izbu a modernú, funkčnú kuchyňu. Kuchynská linka na mieru disponuje vstavanými spotrebičmi a ostrovčekom s vyvýšeným barovým stolíkom. Obyvaciu izbu tvorí vkusná sedacia súprava a TV stena. Z obývacej izby je vstup na priestranný balkón, ktorý vďaka umiestneniu bytového domu v teréne aj napriek 1 poschodiu, ponúka pekný výhľad na okolie. Na pravej strane od vstupu sa nachádza priestranná kúpeľňová časť, ktorá pohodlne pojme vaňu, práčku a umývadlo s kúpeľňovou skrinkou. Vedľa kúpeľne sa nachádza spálňa. Výmera tejto miestnosti je menšia, avšak plnohodnotne dostačujúca na umiestenie veľkej manželskej postele a priestrannej skriňovej zostavy. 
K nehnuteľnosti prislúcha aj samostatný, nadštandardný, plno uzatvarateľný pivničný priestor

Vďaka zatepleniu bytového domu, použitiu úsporných svietidiel sú náklady na bývanie v tejto nehnuteľnosti veľmi priaznivé. Celkové mesačné náklady predstavujú výšku 160€. 

Poloha bytového domu patrí medzi najlepšie v rámci sídliska Juh. Ihneď za bytovkou sa nachádza základná škola, športoviská. a veľké novovybudované parkovisko. Na skok vzdialené je aj pohorie Brezina a tak prechádzky alebo jazdy na bicykli v prírode sú úplne bezproblémovou záležitosťou. Občianska vybavenosť sídliska Juh sa dá plnohodnotne prirovnať k centru mesta. Pešou chôdzou do 7 minút je vzdialené nákupné centrum Južanka, pošta, zdravotné stredisko, banky. Autobusové zastávky sú tak isto vzdialené kúsoček od nehnuteľnosti a minimálna vzdialenosť viacerých materských škôl už len dopĺňa charizmu tejto ponuky. 

Bývanie v tomto byte je vhodné pre každého kto hľadá pekný a príjemný domov v novej nehnuteľnosti v príjemnom prostredí so skvelou občianskou vybavenosťou. Nehnuteľnosť je taktiež veľmi vhodná ako investičný zámer, nakolko nájmy v tomto type nehnuteľností sú v Trenčíne veľmi žiadané. 

2 izbové byty v Trenčíne stále patria medzi najpopulárnejšie nehnuteľnosti v realitných ponukách. Tento určite stojí za Vašu pozornosť. Vrelo odporúčame. 

​V prípade záujmu alebo akýchkoľvek otázok nás prosím neváhajte kontaktovať. 
 
 

Vlastnosti: 
240/400w
Balkón
Okná
Pivnica
Poschodie 1
Verejné parkovanie
Výťah
Zateplenie bytového domu