NA PREDAJ -Krásny 3 izbový byto vo výnimočnej lokalite, Trenčín

Byt s nádherným výhľadom na Trenčianský Hrad

89 000 €
CENA NEHNUTEĽNOSTI
Hodžová, Sioť 2, Trenčín
LOKALITA
54 m2
ÚŽITKOVÁ PLOCHA
3 izby
PoČET IZIEB
Firemné
VLASTNÍCTVO
Popis nehnuteľnosti: 

PROPERTY ponúka na predaj krásny 3 izbový, kompletne zrekonštruovaný byt s nádherným výhľadom na Trenčiansky hrad. Nehnuteľnosť sa nachádza v troj poschodovom bytovom dom na Hodžovej ulici, mestskej časti Sihoť 2. 

Vynikajúca dispozícia bytu ma za následok fakt, že nehnuteľnosť pôsobí oveľa priestrannejším dojmom ako je jej papierová výmera. 

Ihneď po vstupe sa ocitneme vo veľkorysej chodbovej časti, ktorá sa tiahne celou osou bytu. Na ľavej strane sa nachádza útulná izba s orientáciou na severovýchod, plnohodnotne využiteľná ako detská izba. Oproti sa nachádza samostatná toaleta a priestranná, moderná, kúpeľňová časť. Na pravej strane od vstupu vchádzame do priestrannej obývacej izby spojenej s kuchyňou. Kuchyňa je novými, moderným kuchynskými spotrebičmi a vkusnou kuchynskou linkou. Pohodlie a atraktívnosť obývacej izby umocňuje krásny a priamy výhľad na Trenčiansky hrad, ktorý vďaka juhozápadnej orientácie izby vytvorí nádhernú panorámu počas celého dňa. Z obývacej izby vstúpime do priestrannej spálňovej časti, ktorá svojím priestorom neurazí ani náročnejšiu klientelu. Pohodlne sa sem zmestí väčšia manželská posteľ, vstavaní skrine, prípadne detská postieľka. 

Celkové mesačné náklady na bývanie predstavujú výšku 130 Euro mesačne. 

Vďaka novej a rozsiahlej rekonštrukcií, nehnuteľnosť pôsobí veľmi vzdušným a moderným dojmom. Výborná lokalita v rámci mesta Trenčín, kompletná občianska vybavenosť, bezproblémové parkovanie a krásny výhľad, robia z tohoto bytu lukratívnu ponuku, ktorá sa na realitnom trhu často neobjavuje. 

Naša spoločnosť Vám veľmi rada pomôže s výrobou nábytku na mieru a tak dotvorí túto nehnuteľnosť na dokonalý domov. 

V prípade záujmu alebo akýchkoľvek otázok prosím neváhajte kontaktovať:

PETER KRAMPL
0907 539 775
kramp@prohome.sk
PROHOME - Stavby na kľúč www.prohome.sk
PROWOOD - Výroba nábytku a dizajnové štúdio www.prowood-nabytok.sk
PROPERTY - Realitná činnosť www.property-byvanie.sk

Vlastnosti: 
Parkovanie
Plyn
Poschodie 3
Verejné parkovanie