NA PREDAJ - Krásny 3izbový byt, 74m2, Juh, Trenčín

Veľký obytný priestor pre pohodlný domov

89 900€
CENA NEHNUTEĽNOSTI
Mateja Bela, Juh, Trenčín
LOKALITA
74m2
ÚŽITKOVÁ PLOCHA
3 izby
POČET IZIEB
Osobné
VLASTNÍCTVO
Popis nehnuteľnosti: 

Naša realitná spoločnosť Vám ponúka na predaj krásny 3 izbový byt o veľkorysej výmere 74m2. Nehnuteľnosť prešla kompletnou rekonštrukciou. Nachádza sa na prvom poschodí panelového bytového domu, ktorý je súčasťou sídliska Juh v Trenčíne. 

DISPOZÍCIA
Vďaka rekonštrukcií nehnuteľnosť získala modernú a vzdušnú dispozíciu. Po vstupe sa ocitneme v priestrannej chodbovej časti typu L. Z chodby je vstup do kuchyne spojenej so špajzou, samostatnej toalety, kúpeľne detskej izby a obývacej časti. 
KUCHYŇA
Kuchynská časť disponuje veľkým a vzdušným priestorom. Miesto tu našla priestranná kuchynská linka so vstavanými spotrebičmi a jedálensky stôl. Veľkou výhodou je miesto pre špajzu, ktorá je oddelená zasúvateľnými dverami. 
DETSKÁ IZBA
Priestranná miestnosť s variabilným využitím. Miesto si tu nájdu veľké postele, školský stôl ako aj vstavané skrine. 
OBÝVACIA IZBA
Najväčšou izbou v nehnuteľnosti je obývacia miestnosť. Veľkorysý priestor dovoľuje izbu rozdeliť na dve časti pričom jedna slúži ako denná časť s pohodlným sedením a druhá ako pracovňa. 
SPÁLŇA 
Priestranná spálňová časť sa nachádza vedľa obývačky. Spálňa disponuje vstupom na balkón, veľkou manželskou posteľou a vstavanými skriňami. 
KÚPEĽŇA A TOALETA
Kúpeľňová časť prešla kompletnou rekonštrukciou a jej priestor dovoluje pohodlne umiestniť vańu, umývadlo s kúpeľňovou skrinkou a pračku. Toaleta je v nehnuteľnosti riešená samostatne. 

Nehnuteľnosť pôsobí veľmi moderným a vzdušným dojmom. Vďaka kompletnej rekonštrukcií a príjemnej obytnej výmere sa stáva ideálnym domovom, pre každého kto hľadá moderné a funkčné bývanie. 

Lokalita patrí medzi najlepšie v rámci sídliska Juh. V blízkosti a pešej dostupnosti sa nachádza zdravotné stredisko, obchodný dom, autobusová zástavka, detské ihrisko, škola aj škôlka. Bonusom je bezproblémové parkovanie a fakt že bytový dom sa v budúcom roku ide kompletne zatepľovať. 

Všetky tieto atribúty robia z tejto nehnuteľnosti výnimočnú ponuku, ktorá sa na realitnom trhu určite dlho neohreje. 

Vlastnosti: 
Balkón
Elektrina
Okná
Pivnica
Poschodie 1
Verejné parkovanie
Výťah