NA PREDAJ - Krásny, zariadený 2 izbový byt, 59m2, Piešťanská, TN

Jedinečný 2 izbový byt s výhľadom na hrad

85 900€
CENA NEHNUTEĽNOSTI
Piešťanská, Trenčín - Zlatovce
LOKALITA
59 m2
ŮŽITKOVÁ PLOCHA
2 izby
POČET IZIEB
Osobné
VLASTNÍCTVO
Popis nehnuteľnosti: 

PROPERTY ponúka na predaj útulný, zariadený 2 izbový byt, nachádzajúci sa v tehlovom, zateplenom bytovom dome. Umiestnenie nehnuteľnosti patrí medzi top lokality v rámci mesta Trenčín. Bytový dom v ktorom sa predmetný byt nachádza, disponuje vyhradeným parkovacím státím, nachádzajúcim sa vo vlastnom, uzamykateľnom dvore. Veľkým benefitom je aj fakt, že na jeden vchod pripadá iba šesť bytových jednotiek. Samozrejmosťou sú aj dve pivničné jednotky, kde pohodlne uskladníte veci, nepoužívané v každodennom živote. Súčasný majitelia si jednu z pivníc premenili na fitnescentrum, čo len dokazuje priestrannosť tohoto priestoru a jeho viacúčelové využitie. 

DISPOZÍCIA NEHNUTEĽNOSTI
Byt prešiel kompletnou a veľmi vkusnou rekonštrukciou, vďaka ktorej sa celý priestor nádherne otvoril a vytvoril atmosféru priestranného a útulného domova. 
Ihneď po vstupe sa ocitneme v chodbovej časti poskytujúcej pohľad do otvorenej kuchyne spojenej s obývacou izbou. Pohodlne sa z nej dostaneme aj do priestrannej kúpeľne s toaletou. 
KUCHYŇA
Kuchynská časť je vkusne zariadená kuchynskou linkou na mieru so vstavanými spotrebičmi a rozťahovacím, kvalitným jedálenským stolom. V rámci rekonštrukcie bolo myslené na najmenšie detaily a tak tento priestor dýcha výnimočnou atmosférou a tvorí neoddeliteľnú súčasť domáceho komfortu. Po roztiahnutí jedálenského stola, vznikne priestor, kam usadíte rodinu, prípadne známych a premeníte bežný večer na skvelú spoločenskú udalosť. 
OBÝVACIA IZBA
,,Obývačka" ako túto časť veľmi radi slengovo nazývame je prepojená s kuchyňou. V rámci rekonštrukcie bola odstránená priečka a tak vznikol moderný a vzdušný priestor, ktorý celej nehnuteľnosti dodáva jedinečný nádych. Súčasťou je kvalitná sedacia súprava s funkciou zmeny na lôžko a tak ubytovanie rodiny a známych sa stáva bezproblémovou záležitosťou. 
SPÁLŇA
Spálňová časť je miesto, ktoré má slúžiť na oddych a relax. V tejto nehnuteľnosti sa to podarilo maximálne dosiahnuť. Jedinečný výhľad na hrad, kvalitné vstavané skrine, priestranná a komfortná manželská posteľ s kopou odkladacích miest ako aj priestrannosť celej izby, tvoria miesto, kam sa budete každý večer radi vracať a naberať energiu na ďalší výnimočný deň.
KÚPEĽŇA S TOALETOU
Nadštandardne veľký priestor v ktorom sa budete cítiť veľmi sviežo a voľne. Bez problémov sa sem zmestil veľký sprchový kút, pračka spojená so sušičkou bielizne a samozrejme toaleta. 

Kompletné náklady na bývanie sú vo výške 140 Euro mesačne.

Hovorí sa že je lepšie raz vidieť ako sto krát počuť a čítať. Túto nehnuteľnosť toto príslovie charakterizuje najviac. Osobný pocit aký tento byt vzbudzuje je niečo,  čo sa dá prirovnať k zážitku. Poloha, bezprostredná blízkosť hrádze, škôl od materských až po stredné, kompletnej občianskej vybavenosti a blízkosť centra mesta sú všetko len bonusy, ktoré robia z tejto ponuky celebritu na realitnom trhu. Nehnuteľnosť je okrem príjemného bývania vhodná aj na investičné účely, nakoľko prenájom bytov v tejto oblasti je veľmi žiadaný a cenený.

Vlastnosti: 
240/400w
Okná
Pivnica
Poschodie 1
Vyhradené parkovanie
Zateplenie bytového domu