NA PREDAJ - Novostavba 4 izbového bungalovu v krásnom prostredí, Tr. Mitice

Výnimočný rodinný dom v novovybudovanej lokalite

174 900 €
CENA NEHNUTEĽNOSTI
Trenčianske Mitice, Trenčín
LOKALITA
109 m2 + 22m2 terasa
ÚŽITKOVÁ PLOCHA
4 izby
POČET IZIEB
769 m2
VÝMERA POZEMKU
Popis nehnuteľnosti: 

PROPERTY ponúka na predaj krásny, nízkoenergetický bungalov, nachádzajúci sa v nádhernom prostredí Trenčianskych Mitíc vzdialenej od krajského mesta Trenčín, necelých 14 km. Rodinný dom bude odovzdaný v štandarde na kľúč. Samozrejmosťou je predpríprava na fotovoltajické panely. 

V cene domu v rámci interiéru zákazník dostane

- Drevené podlahy značky KÄHRS
- Kuchynská linka na mieru vrátane všetkých vstavaných spotrebičov značky GORENJE (vstavaná mikrovlnná rúra, indukčná varná doska, vstavaná chladnička, vstavaná umývačka riadu, vstavaná rúra na pečenie, digestor)
- Podlahové kúrenie, zabezpečené pomocou celoplošnej infra fólie značky HEATFLOW
- Dvere a zárubne 
- Kompletná sanita vrátane vstavaného kúpeľňového nábytku (presne ako na vizualizáciách)
- Svietidlá
- Služby dizajnéra v prípade alternovania kuchyne, prípadne kúpeľne. 

Nehnuteľnosť bude postavená z vysokokvalitných materiálov a jej dispozícia je navrhnutá presne na terén a prostredie v ktorom sa bude nachádzať. 

Dispozícia
Po vstupe sa ocitneme v chodbovej časti z ktorej je vstup do technickej miestnosti, kde je umiestnený kotol, umývadlo a toaleta, no miesto si tu nájde sprchový kút, prípadne pračka a sušička bielizne. Dverami sa dostaneme do dennej časti rodinného domu kde sa nachádza priestranná kuchyňa spojená s obývacou izbou so vstupom na veľkú terasu. Nočná časť je oddelená od dennej menším poschodím a tak vytvára jedinečný komfort s oddelenou dispozíciou. Nočná časť disponuje chodbou tvaru L, z ktorej je vstup do dvoch priestranných izieb, kúpeľne a samostatnej toalety. 

Prostredie v novovybudovanej lokalite rodinných domov PANORAMA HILLS, dýcha jedinečnou atmosférou a ponúka nádherné výhľady na panoramu okolitej prírody. Veľkosť pozemku, prémiový štandard vyhotovenia a vynikajúca dostupnosť ku krajskému mestu Trenčín (7 minút cesty autom), robia z tejto nehnuteľnosti veľmi zaujímavú ponuku, ktorá sa na realitnom trhu často neobjavuje. 

Jedinečnosť tejto ponuky dotvára fakt, že naša spoločnosť ktorá okrem predaja, zastrešuje aj výstavbu disponuje niekoľkými divíziami ktoré Vám vaše nové bývanie dotvoria podľa predstáv. 

Divízia PROHOME sa kompletne postará o výstavbu domu.
Divízia PROWOOD o dizajnový návrh a výrobu nábytku na mieru.
Divízia PROPERTY o následný predaj a pomoc s financovaním Vášho nového bývania. 

V rámci našej spoločnosti sa Vám radi postaráme o predaj Vašej starej nehnuteľnosti a tak všetky náležitosti potrebné na získanie Vášho nového domova vybavíte u nás pod jednou strechou. 

Rodinný dom bude pripravený na odovzdanie novým majiteľom jeseň/zima 2019.

V prípade záujmu alebo akýchkoľvek otázok prosím

PETER KRAMPL
0907 539 778
krampl@prohome.sk
PROHOME stavby na kľúč www.prohome.sk
PROWOOD nábytok na mieru www.prowood-nabytok.sk
PROPERTY realitná činnoť www.property-byvanie.sk
 

Vlastnosti: 
240/400w
Energetický certifikát
Okná
Predzáhradka
Sieťe
Vyhradené parkovanie
Pôdorys: 
Stav: