NA PREDAJ!!! Rodinný dom v príjemnej lokalite, Melčice-Lieskové

Hospodárska chalupa s veľkým potenciálom

68 500€
CENA NEHNUTEĽNOSTI
MELČICE-LIESKOVÉ
LOKALITA
2 IZBY
POČET IZIEB
365 m2
ZASTAVANÁ PLOCHA
1570 m2
VEĽKOSŤ POZEMKU
Popis nehnuteľnosti: 

Naša realitná spoločnosť Vám ponúka na predaj priestranný 2 izbový dom v malebnej obci Melčice- Lieskové, vzdialenej 10km od Nového Mesta nad Váhom a 15km od Trenčína. 

Rovinatý pozemok má rozlohu 1570m2 z čoho 2/3 tvorí záhrada s rodiacimi ovocnými stromami. Dom od záhrady oddeľujú pristavané hospodárske budovy z pálenej tehly. Dom samotný je v pôvodnom stave. Najvýraznejší architektonický prvok je zastrešená zimná záhrada, ktorá slúži ako vstup do domu. Vedú z nej dvoje dvere do kuchyne a do chodby so špajzou. Vo veľkej kuchyni sa po ľavej strane nachádza kúpeľňa a po pravej obývacia miestnosť. Chodba spája spálňu po pravej strane s obývacou miestnosťou. Severná časť domu je ukončená dvoma miestnosťami so samostatným vstupom. Jedna je vedená ako oddychová miestnosť, druhá má vstup do pivnice a výstup na povalu. Strecha má zdravý krov, ale v blízkej budúcnosti bude potrebná výmena strešnej krytiny.

Vzhľadom na to, že pozemok má vlastnú studňu a vykurovanie plynovými gamatkami, sú mesačné náklady minimálne. (cca 50€/1os.)

Tento dom dýcha históriou a má potenciál vytvoriť idylické prostredie na bývanie ako aj chalupárčenie.

V rámci našej stavebno-obchodnej spoločnosti Vám vieme pod jednou strechou zastrešiť akúkoľvek rekonštrukciu nehnuteľnosti podľa predstáv budúceho majiteľa. Nakoľko disponujeme aj vlastnou stolárskou dielňou a dizajnovým štúdiom, navrhneme Vám ako Vaše nové bývanie zatraktívniť. 
 

Vlastnosti: 
Elektrina
Plyn
Predzáhradka
Prízemie
Studňa