NA PREDAJ - Veľký 3 izbový byt, 108m2, SNP, Trenčianske Teplice

Veľký priestor v kúpeľnom meste, pripravený na modernú rekonštrukciu

99 900 €
CENA NEHNUTEĽNOSTI
Ulica SNP, Trenčianske Teplice
LOKALITA
108 m2
ÚŽITKOVÁ PLOCHA
3 izby
POČET IZIEB
Osobné
VLASTNÍCTVO
Popis nehnuteľnosti: 

PROPERTY ponúka na predaj, veľký 3 izbový byt v pôvodnom stave o výmere 108m2. Nehnuteľnosť disponuje dvoma balkónmi a je umiestnená v príjemnom prostredí kúpeľného mesta Trenčianske Teplice. 

Po vstupe do bytu sa ocitneme v priestrannej chodbovej časti tvaru L. Na ľavej strane od nás sa nachádza priestranný šatník, kúpeľňa a samostatná toaleta. Po pravej strane je umiestnená veľkorysá obytná miestnosť, využiteľná ako spálňa, prípadne detská izba. Hneď vedľa je umiestnená veľmi rozmerná miestnosť s veľkým oknom, ktorá nájde využitie ako detská izba pre viac detí, prípadne nadštandardná študentská izba. Chodbou ďalej sa dostaneme do najväčšej z miestností, obývacej izby, ktorá svojím priestorom splní očakávania aj najnáročnejších klientov. Dominantu miestnosti dotvára fakt že disponuje dvoma oknami na každej strane a priestranným balkónom. Kuchynská časť je umiestnená na konci l - kovitej chodby a priestorovo pohodlne pojme aj jedálenskú časť. Z kuchyne je vstup do priestrannej špajze a na menší balkón. 

Aj napriek veľkosti nehnuteľnosti sú náklady na bývanie v únosnej hladine. Trojčlenná rodina má kompletné náklady na bývanie vo výške 160 Euro mesačne.

Nehnuteľnosť je v úplne pôvodnom stave, avšak rekonštrukciou je z nej možné vytvoriť, veľmi priestranný a moderný domov, ktoré bude mať v rámci mesta veľmi vysokú hodnotu, nakoľko podobne veľké bytové jednotky sa už v meste nenachádzajú. 

Trenčianske Teplice patria medzi obľúbené kúpeľné mestá na Slovensku a tak kúpa tejto nehnuteľnosti nemusí byť iba bežnou transakciou ale aj výhodnou investičnou príležitosťou. Bývanie tu nájde každý, kto hľadá kľud a pokoj v krásnom prostredí, obklopený zeleňou a skvelou dostupnosťou k občianskej vybavenosti mesta. 

V rámci našej stavebno-obchodnej spoločnosti Vám vieme pod jednou strechou zastrešiť akúkoľvek rekonštrukciu nehnuteľnosti podľa predstáv budúceho majiteľa. Nakoľko disponujeme aj vlastnou stolárskou dielňou a dizajnovým štúdiom, navrhneme Vám ako Vaše nové bývanie zatraktívniť. 

Vlastnosti: 
Balkón
Elektrina
Lodžia
Pivnica
Plyn
Poschodie 3
Verejné parkovanie
Výťah