NA REDAJ 3 izbový rodinný dom, 705m2, Tr Mitice

Výborne riešený rodinný dom so super cenou

139 900€
CENA NEHNUTEĽNOSTI
Panorama Hills, Trenčianske Mitice
LOKALITA
101m2
ÚZITKOVÁ PLOCHA
3 izby
POČET IZIEB
705m2
VÝMERA POZEMKU
Popis nehnuteľnosti: 

Tento rodinný dom je skutočne ideálnym riešením pre ľudí, ktorí rozmýšľajú nad vlastným bývaním v menšom rodinnom dome. Moderná architektúra, premyslené dispozičné riešenie a použité technológie vytvorili z tejto nehnuteľnosti funkčné bývanie, ktoré prinesie svojim obyvateľom komfort a pohodu do ich každodenného života. 3 izbový rodinný dom ponúkne dostatok miesta svojim obyvateľom v interiéri, ale aj v exteriéri, kde je priestranná terasa prístupná z obývačky a spálne. Jedinečnú architektúru umocňuje drevená fasáda v kombinácii s betónovými prvkami v exteriéri. Vďaka jedinečnej svahovitosti pozemku, je rodinný dom rozdelený atraktívnym schodiskom na dve časti, nočnú a dennú, ktoré dotvárajú atmosféru moderného a funkčného bývania. 
Vďaka vysokokvalitným a moderným materiálom a charakteru nízko - energetického bývania sú predpokladané mesačné náklady na energie minimálne. Novostavby sú budované z klasických značkových materiálov a v porovnaní s konkurenciou vynikajú vysokým štandardom v základnej cene. Súčasťou štandardu sú plávajúce podlahy, dvere a zárubne. V cene je aj dizajnový návrh interiéru od profesionálneho dizajnového štúdia. 

Veľkosť pozemku je 705m2
Rodinný dom je momentálne v štádiu projektovej dokumentácie. Stavbra rodinného domu je plánovaná na rok 2021

Lokalita projektu PANORAMA HILLS je obrovským benefitom pre všetkých, ktorí hľadajú rodinný dom v tichom prostredí. Nádherné výhľady z pozemkov poskytujú ideálny relax vždy, keď sa rozhodnete čas tráviť na terase. Dostupnosť do mesta Trenčín ako aj do mesta Bánovce nad Bebravou je už len čerešničkou na torte. Do oboch miest sa dostanete autom v rozmedzí 14 minút. Ak dostenete chuť na oddych, kúpeľné mesto Trenčianske Teplice sa nachádza hneď za kopcom. Množstvo cyklotrás a turistyckých chodníčkov sú príjemným spestrením voľných chvíľ. 

Samozrejmosťou je možnosť dokončenia kompletne na kľúč

V prípade záujmu alebo akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať. 

Vlastnosti: 
240/400w
Elektrina
Energetický certifikát
Predzáhradka
Sieťe
Súkromné parkovanie
Vodovod
Pôdorys: 
Stav: