NOVÁ CENA! - Rodinný dom s nádherným pozemkom 1200m2, Drahovce, PN

Rodinný dom s veľkým pozemkom v obľúbenej lokalite

122 900€
CENA NEHNUTEĽNOSTI
Drahovce, Piešťany
LOKALITA
120 m2
ÚZITKOVÁ PLOCHA
3 izby
POČET IZIEB
1200 m2
VÝMERA POZEMKU
Popis nehnuteľnosti: 

PROPERTY ponúka na predaj priestranný 3 izbový dom v obci Drahovce, vzdialenej 10km od kúpeľného mesta Piešťany. V blízkosti obce je kompletná občiasna vybavenosť. Obrovskou výhodou tejto ponuky je pozemok o výmere 1200 m2, ku ktorému zo zadnej strany vedie aj samostatný zjazd priamo z hlavnej cesty. 

DISPOZÍCIA
Po vstupe sa ocitneme v priestrannej chodbovej časti, cez ktorú sa dostaneme do kuchyne, samostatnej toalety, kúpeľne, spálne a do obývacej izby. Do detskej izby je vstup cez obývaciu izbu. 

KUCHYŇA
Disponuje jedálenským stolom s rohovou lavicou a priestrannou kuchynskou linkou, ktorá nájde využitie pre každého milovníka varenia a pečenia. 

KÚPEĽŇA
Vzdušnú miestnosť dotvára veľká rohová vaňa s vymurovanými schodíkmi, umývadlo s kúpeľňovou skrinkou a ešte stále je tu priestor na práčku a sušičku. 

OBÝVACIA IZBA
Najvyužívanejšia miestnosť v dome môže byť obohatená o rohovú sedačku, priestrannú skrinku pod TV a s prehľadom sa sem zmestia aj komody využité ako ukladací priestor. Okno s výhľadom do záhrady je len benefitom, ktorý spríjemní atmosféru každej rodinnej pohody.

SPÁĽŇA
Do spáľňovej časti sa dostaneme zo vstupnej chodby. Táto miestnosť disponuje manželskou posteľou, vstavanou skriňou a písacím stolom. Vďaka jej priestrannosti sa sem bez problémov vojde aj detská kolíska alebo postieľka. 

DETSKÁ IZBA
Vstup do plnohodnotnej detskej izby alebo pracovne je z obývacej časti. Okno v izbe dotvára vzdušnosť a presvetlenosť. Bez problémov sa sem vojde posteľ, vstavaná skriňa a písací stôl. 

Pozemok prislúchajúci k tomuto rodinnému domu je pohľadením pre dušu. O pozemok bolo a je z láskou starané a atmosféra ktorú cítite je nezabudnuteľná. Táto ponuka je jedna z tých, ktoré proste musíte vidieť na vlastné oči. O pitnú vodu sa stará vlastná studňa s čerpadlom. Na vode bol robený rozbor a tak pitie čerstvej vody je viac ako zaručené.  Obec bude v budúcom roku pripojená na kanalizáciu a meskú vodu. O teplo domova sa stará plynový kotol a teplú vodu ohrieva boiler.  Výborná poloha v rámci obce je už len čerešničkou na torte tejto výnimočnej realitnej ponuky.

V rámci našej stavebno-obchodnej spoločnosti Vám vieme pod jednou strechou zastrešiť akúkoľvek rekonštrukciu nehnuteľnosti podľa predstáv budúceho majiteľa. Nakoľko disponujeme aj vlastnou stolárskou dielňou a dizajnovým štúdiom, navrhneme Vám ako Vaše nové bývanie zatraktívniť. 

Vlastnosti: 
240/400w
Elektrina
Okná
Pivnica
Plyn
Studňa
Súkromné parkovanie