NOVOSTAVBA - 4 izbový bungalov, 786 m2, Tr. Mitice

Nádherne prostredie v obkolesení prírody

157 900 €
CENA NEHNUTEĽNOSTI
Panorama Hills, Trenčianske Mitice
LOKALITA
109m2
ÚŽITKOVÁ PLOCHA
4 izby
POČET IZIEB
786m2
VÝMERA POZEMKU
Popis nehnuteľnosti: 

Naša realitná kanceláriať v rámci vlastného developerského projektu ponúka na predaj útulný 4 izbový bungalov. Nehnuteľnosť sa nachádza v nádhernom prostredí v práve budovanej, novej štvrti PANORAMA HILLS v obci Trenčianske Mitice.                                                                                                                    
Obrovskou výhodou je priestranný pozemok o výmere 786 m2 a stavba domu prispôsobená terénu, skladajúca sa z dvoch samostatných základových dosiek, spojených malým schodiskom. Šesť schodov rozdeľuje dennú časť od nočnej a poskytuje vynikajúci komfort bývania. 

Rodinný dom bude postavený z tehál značky WIENERBERGER. Vykurovanie je zabezpečené podlahovým kúrením pomocou celoplošnej infrafolie HEATFLOW. 
KUCHYNSKÁ LINKA NA MIERU V CENE DOMU
Nehnuteľnosť bude novým majiteľom odovzdávaná v štádiu holodom.. Rodinný dom je možné odovzdať aj vo vyhotovení kompletne na kľúč. Naša spoločnosť ktorá okrem predaja, zastrešuje aj výstavbu disponuje niekoľkými divíziami ktoré Vám vaše nové bývanie dotvoria podľa predstáv. 

Divízia PROHOME sa kompletne postará o výstavbu domu. (prohome.sk)
Divízia PROWOOD o dizajnový návrh a výrobu nábytku na mieru. (prowood-nabytok.sk)
Divízia PROPERTY o následný predaj a pomoc s financovaním Vášho nového bývania. (property-byvanie.sk)

V rámci našej spoločnosti sa Vám radi postaráme o predaj Vašej starej nehnuteľnosti a tak všetky náležitosti potrebné na získanie Vášho nového domova vybavíte u nás pod jednou strechou. 

Výstavba rd sa čoskoro bude nachádzať v štádiu hrubá stavba. V štádiu holodom bude pripravená na odovzdanie na jar roku 2020.

Prostredie v novovybudovanej lokalite rodinných domov PANORAMA HILLS, dýcha jedinečnou atmosférou a ponúka nádherné výhľady na panoramu okolitej prírody. Veľkosť pozemku, prémiový štandard vyhotovenia a vynikajúca dostupnosť ku krajskému mestu Trenčín (7 minút cesty autom), robia z tejto nehnuteľnosti veľmi zaujímavú ponuku, ktorá sa na realitnom trhu často neobjavuje. 

 

Vlastnosti: 
240/400w
Energetický certifikát
Predzáhradka
Sieťe
Súkromné parkovanie
Vodovod
Vyhradené parkovanie
Pôdorys: 
Stav: