Podpora predaja

Predaj nehnuteľností v dnešnej dobe môže byť veľmi náročná úloha. Veľký pretlak realitných kancelárií, veľmi veľa ponúk a v neposlednom rade aj neustále sa meniaci trh, spôsobujú klientom veľa krát vrásky na čele. Po neustálom nátlaku zo strany kupujúcich aj sprostredkovateľov sú zákazníci dotlačený predávať nehnuteľnosť, ktorá bola ich domovom pod cenu. Veľmi dobre si uvedomujeme že predať svoje bývanie nie je ľahká úloha, práve preto sa k tejto práci staviame iným spôsobom. V rámci spolupráce s našou spoločnosťou ponúkame klientom rôzne benefity. 
 

Profesionálne nafotenie nehnuteľnosti
Odprezentujeme Vašu nehnuteľnosť vo virtuálnom svete tak, aby sme čo najlepšie zachytili prednosti a emócie, ktoré Váš majetok ponúka. Samozrejmosťou je fotografovanie na širokouhlý objektív, aby si potencionálny zákazník vedel, čo možno najvernejšie predstaviť dispozíciu hľadanej nehnuteľnosti. Fotografia je prvý vnem, ktorý zákazník pri hľadaní nehnuteľnosti na internete spozoruje a tak ich výber je nesmierne dôležitý. Tak isto usporiadanie fotografií v prehliadači by malo spĺňať jasne pravidlá. Na začiatku by mali byť vždy snímky, ktoré patria medzi najkrajšie v rámci nehnuteľnosti a na samotnom konci tie, ktoré nie sú až tak atraktívne, avšak pre predstavu o hľadanom objekte sú nesmierne dôležité. 
 
Databáza
Sme stavebno - obchodná spoločnosť, za niekoľko rokov pôsobenia na trhu sme stavali veľmi veľa developerských projektov, vďaka ktorým sme si vytvorili rozsiahlu databázu potenciálnych klientov. Náš interný systém Vašu nehnuteľnosť,  na základe zadaných preferencií automaticky priradí k potencionálnym zákazníkom, ktorým príde cez email informácia o novej ponuke. Týmto spôsobom sa nám vo veľmi krátkom čase podarí osloviť širokú masu ľudí. Popri uverejneniu Vašej nehnuteľnosti na realitných portáloch, čo je služba ktorú ponúka každý, tak máte u nás v okamžitom čase oveľa väčší záber dosahu Vášho inzerátu. Tento benefit nám pomôže prakticky okamžite zistiť, aký záujem vyvolá Váš majetok u zákazníkov a dá nám jasnú predstavu o tom, akú predajnú stratégiu pre konkrétnu nehnuteľnosť nastavíme. 
 
Analýza záujemcov
Dohodnutie termínu obhliadky Vašej nehnuteľnosti s prípadným záujemcom sa môže javiť ako nenáročná úloha, avšak určite nie je ani Vašim ani našim cieľom vykonať 20 obhliadok s nulovým výsledkom. Aby sme tomuto faktu predišli máme vytvorenú analýzu vďaka ktorej sa zákazníci prejdú pomyselným sitom a na obhliadku sa dostanú len taký, ktorým Vaša nehnuteľnosť vyhovuje, sú stotožnení s jej cenou, vedia vyriešiť jej financovanie a hlavne majú od nás všetky informácie s ktorými majú pri danej nehnuteľnosti rátať. Vyhneme sa tým takzvanému čoraz modernejšiemu turizmu, ktorý v konečnom dôsledku prinesie iba stratu času všetkým stranám a navodí falošný dojem záujmu o Vašu nehnuteľnosť. 
Obhliadka nehnuteľnosti 
Samotná obhliadka Vašej nehnuteľnosti je jeden z najdôležitejších aspektov celého procesu. Obhliadka v žiadnom prípade nesmie prebiehať typom ,, Nech sa páči toto je spomínaná nehnuteľnosť popozerajte sa ". Je nesmierne dôležité klienta po nehnuteľnosti previesť a porozprávať mu všetky výhody ,ktoré daná nehnuteľnosť má a zároveň mu vytvoriť predstavu aké by bolo na tomto mieste bývať.  Veľkou výhodou je, pokiaľ to situácia v nehnuteľnosti dovoľuje, klienta usadiť a nechať ho chvíľu nasávať atmosféru daného bývania. Z tohoto všetkého bude mať záujemca určite emócie o ktoré sa hneď rád podelí, a tak už z úvodu bude mať maklér a následne aj predávajúci približnú informáciu ako na neho nehnuteľnosť zapôsobila. 
Dizajnový návrh 
V prípade nehnuteľností v pôvodnom stave máme možnosť našim klientom vytvoriť jedinečný návrh rekonštrukcie podporený fantastickými fotorealistickými vizuálmi a tak výrazne zatraktívniť ponúkanú nehnuteľnosť. Tento benefit je veľmi praktický hlavne v prípadoch, kedy máme v ponuke nehnuteľnosť, ktorá je v pôvodnom stave, prípadne takú ktorá na prvý pohľad nie je atraktívna. Dokážeme zákazníkom navodiť jasnú predstavu o tom akú perspektívu môže predmetná nehnuteľnosť spĺňať a napokon aj túto predstavu previesť do reality. Byty v pôvodnom stave prípadne staršie rodinné domy sú na realitnom trhu veľmi obľúbené avšak veľa krát ich predajná cena musí byť nastavená výrazne nižšie ako sa očakáva, hlavne kvôli nedokonalej predstave o tom ako sa môže dané bývanie nakoniec zmeniť. Sme veľmi radi že vďaka naším ďalším dvom divíziám, môžeme túto predstavu rozvinúť, ponúknuť jej realizáciu a tak aj predávajúcemu pomôcť predať nehnuteľnosť výhodnejšie. 
 
Homestaging 
Nový pohľad na nehnuteľnosť, ktorý je v zahraničí veľmi často využívaný. Vďaka našim dizajnérom, pomocou rôznych bytových doplnkov, premeníme Vašu nehnuteľnosť na perlu medzi internetovými ponukami a tak výrazne zvýšime šancu na jej rýchle a výhodné zobchodovanie. Zameranie na detail je veľmi dôležité pri príprave nehnuteľnosti na rýchly a kvalitný predaj, práve preto sme radi, že v našej spoločnosti disponujeme profesionálmi, ktorý sa tejto úlohy s radosťou zhostia. 
Obchodní partneri 
Naša spoločnosť už od jej vzniku presadzuje cestu spolupráce. Bohaté skúsenosti zo zahraničných zákaziek nás naučili, že vytváranie obchodných partnerstiev je najlepší spôsob ako koncovému zákazníkovi ponúknuť čo najlepší možný servis. Ako jeden z dôležitých bodov predaja Vašej nehnuteľnosti, je rozposlanie novej ponuky všetkým partnerom, ktorý majú svoju databázu klientov, čo výrazne pomáha k možnému skracovaniu času predaja. V prípade luxusnejších a náročnejších nehnuteľností, ktorých predajná cena výrazne prevyšuje štandardy, organizujeme takzvaný OPEN DAYS respektíve deň otvorených dverí, kedy po dohode s majiteľom nehnuteľnosti vykonáme hromadnú obhliadku ponuky, pre obchodných partnerov spojenú s profesionálnym cateringom a celé predstavenie nehnuteľnosti sa mení na atraktívnu spoločenskú udalosť. 
Férové zmluvné podmienky 
V rámci bezproblémového predaja nehnuteľnosti je veľmi dôležité vybrať si spoľahlivého partnera, ktorý Vás bude v realitnom svete zastupovať. Ideálne riešenie je mať iba jedného, dať mu výhradné zastúpenie a zveriť mu komunikáciu s ostatnými realitnými kanceláriami a tak isto aj s prípadnými záujemcami. Na Slovensku je ešte stále v móde osloviť na predaj veľa realitných kancelárií no výsledný efekt je vždy veľmi slabý. Samozrejmosťou pri výhradnom zastúpení musí byť vzájomná dôvera a férové nastavenie podmienok pre obe strany. S našou spoločnosťou podpisujete štandardné zmluvy vždy maximálne na tri mesiace. Sme presvedčení o tom že tri mesiace sú presne tá doba kedy sa ukáže aký Vaša nehnuteľnosť vyvolala záujem a tak isto dostatočná doba na to aby ste sa so svojim maklérom zoznámili a zistili či Vám vzájomná spolupráca vyhovuje. V prípade podpísania zmluvy bez výhradného zastúpenia sa čas zmluvy neurčuje,  no v takomto prípade sa naša spoločnosť nevie zaručiť, či kroky ktoré pre predaj Vášho majetku spraví budú pre správne zobchodovanie dostačujúce.
Financovanie nehnuteľnosti 
Naši obchodní partneri v rámci finančného sektoru prípadnému záujemcovi veľmi radi pomôžu s výberom toho najsprávnejšieho financovania a vďaka svojím skúsenostiam výrazne urýchlia procesné úkony nevyhnutné na správne prevedenie prostriedkov za Vašu nehnuteľnosť na Váš účet. Veľmi veľa zákazníkov rieši financovanie nového bývania, predajom svojho starého domova. V našej spoločnosti Vám aj s týmto veľmi radi pomôžeme a pripravíme celú stratégiu tak, aby financie plynule prešli z jednej nehnuteľnosti na druhú bez toho, aby bola nejakým spôsobom ohrozená Vaša strecha nad hlavou.