PREDANÉ - Nádherný kompletne zariadený 2,5i byt, Soblahovská, TN

Nádherný 2,5 izbový byt v TOP lokalite 

119 900 €
CENA NEHNUTEĽNOSTI
Soblahovská, Trenčín
LOKALITA
65m2
ÚŽITKOVÁ PLOCHA
2,5 izby
POČET IZIEB
Osobné
VLASTNÍCTVO
Popis nehnuteľnosti: 

PROPERTY ponúka na predaj luxusný 2,5i byt pre náročných, na Soblahovskej ulici v Trenčíne. Nehnuteľnosť sa nachádza na 2 poschodí zatepleného bytového domu. Byt prešiel kompletnou, veľmi nákladnou a špičkovou rekonštrukciou, obsahujúcu celkovú zmenu dispozície nehnuteľnosti.

BYT SA PREDÁVA KOMPLETNE ZARIADENÝ (presne ako na fotografiách)

Dispozícia
Po vstupe sa ocitneme v priestrannej chodbovej časti, vybavenej ručne robeným nábytkom na mieru. Z chodby sa vstupuje do obývacej izby, priestraného šatníka o veľkosti menšej izby, kuchynskej časti a samostatnej toalety. 
Kúpeľňa
Luxusne riešená kúpeľňová časť disponuje na mieru vyrábaným nábytkom, talianským veľkoformátovým obkladom a sprchovým kútom typu walk in. Súčasťou je aj špičková vodopádová sprchová hlavica a podomietková batéria.
Kuchyňa
Kuchynská časť je vybavená najmodernejšími vstavanými spotrebičmi značky GORENJE a je spojená s priestrannou a útulnou jedálňou. Celá kuchynská linka je vyrábaná kompletne na mieru z vysokokvalitných materálov súčasťou ktorých je aj veľkoformátový obklad. 
Obývacia izba
Obývacia izba je najväčšia z miestností v nehnuteľnosti so vstupom na priestranný balkón. Izba je vybavená ručne vyrábaným nábytkom na mieru, vysokého štandardu, pohodlnou luxusnou sedačkou značky PHASE a oddychovým ležiacim kreslom. Vysoký štandard dotvára podsvietená televízna stena so zabudovaným veľkým TV príjmačom. Miestnosť je vybavená náladovým interierovým podsvietením, ktoré dotvára relaxačnú a príjemnú atmosféru.
Spálňa
Spálňová časť je priestorovo riešená tak aby spĺňala čo najvyšší komfort. Pohodlne pojme veľkú manželskú posteľ, vstavané skrine, prípadne detskú postieľku. Celá miestnosť je veľmi útulná, nádherný drevený obklad, dotvára pocit luxusu a pohodlia. 
 
Bytový dom disponuje pivničnou časťou, dostatočne veľkou na uskladnenie vecí nepotrebných na každodenné využitie. Nehnuteľnosť je vybavená najnovšími technológiami vrátane inteligentnej elektroinštalácie značky LOXONE, ktorá zabezpečí maximálny komfort ovládania svetiel a vykurovania v celej domácnosti. Rekonštrukcia tohoto bytu si vyžiadala veľmi veľké zásahy a dosiahla sa tak kompletná dispozičná zmena. Ide o ukážkový byt, ktorý zaujme na prvý pohľad a vyčari úsmev na perách, každého kto ho uvidí.
Byt svojimi modernými technológiami dosiahol poníženie kompletných nákladov na sumu 90 Euro mesačne.

Ulica na ktorej sa nehnuteľnosť nachádza je považovaná za jednu z najlukratívnejších oblastí v rámci Trenčína. Pešou chôdzou sa dostaneme do centra mesta v rozmedzí necelých 10 minút. Bývanie v tomto byte je vhodné pre každého, náročného klienta, ktorý hľadá luxus, moderné technológie a super lokalitu v rámci mesta Trenčín.

Vlastnosti: 
240/400w
Balkón
Okná
Pivnica
Výťah
Zateplenie bytového domu
Pôdorys: 
Stav: