PREDANÉ - Rodinný dom v príjemnej lokalite, Melčice-Lieskové

Hospodárska chalupa s veľkým potenciálom

62 500€
CENA NEHNUTEĽNOSTI
MELČICE-LIESKOVÉ
LOKALITA
2 IZBY
POČET IZIEB
365 m2
ZASTAVANÁ PLOCHA
1570 m2
VEĽKOSŤ POZEMKU
Popis nehnuteľnosti: 

PROPERTY ponúka na predaj priestranný 2+1 izbový dom v malebnej obci Melčice- Lieskové, vzdialenej 10km od Nového Mesta nad Váhom a 15km od Trenčína. V blízkosti je kompletná občianska vybavenosť.

Rovinatý pozemok má rozlohu 1570m2 z čoho 2/3 tvorí záhrada s rodiacimi ovocnými stromami. Dom od záhrady oddeľujú pristavané hospodárske budovy z pálenej tehly, ktoré sa dajú celoročne využívať ako skladové priestory, alebo môžete prispôsobiť ich využitie svojím koníčkom. Dom samotný je v pôvodnom stave vytvorený z kombinácie pálenej a nepálenej tehly. Najvýraznejší architektonický prvok je zastrešená zimná záhrada, ktorá slúži aj ako predsieň. Vedú z nej dvoje dvere do kuchyne a do chodby so špajzou. Vo veľkej kuchyni sa po ľavej strane nachádza kúpeľňa a po pravej obývacia miestnosť. Z nej sa dostaneme cez spomínanú chodbu so špajzou do priestrannej spálňovej izby. Severná časť domu je ukončená dvoma miestnosťami so samostatným vstupom. Jedna je vedená ako oddychová miestnosť, druhá má vstup do pivnice a výstup na povalu. Nádvorie je ohraničené susedským domom, ktorý má okná situované na prístupovú cestu. Strecha má zdravý krov, ale v blízkej budúcnosti bude potrebná výmena strešnej krytiny.

Vzhľadom na to, že pozemok má [b]vlastnú studňu[/b] a vykurovanie plynovými gamatkami, sú mesačné náklady minimálne. 

Tento dom dýcha históriou a má potenciál vytvoriť idylické prostredie na bývanie ako aj chalupárčenie.

Znížili sme predajnú cenu! Aktuálne máte k dispozícii rozľahlý pozemok za 39,80€/m2 aj s domom.

V rámci našej stavebno-obchodnej spoločnosti Vám vieme pod jednou strechou zastrešiť akúkoľvek rekonštrukciu nehnuteľnosti podľa predstáv budúceho majiteľa. Nakoľko disponujeme aj vlastnou stolárskou dielňou a dizajnovým štúdiom, navrhneme Vám ako Vaše nové bývanie zatraktívniť. 

Na fotografie bol použitý širokoúhly objektív aby boli zachytené miestnosti v celku. 
 

Vlastnosti: 
Elektrina
Plyn
Predzáhradka
Prízemie
Studňa
Stav: