PREDANÉ - Výnimočný 2 izbový byt pre náročných, 64m2, Trenčín

Originálna nehnuteľnosť ktorá nemá v Trenčíne konkurenciu

162 500 €
CENA NEHNUTEĽNOSTI
Liptovská, Trenčín
LOKALITA
64m2
ÚŽITKOVÁ PLOCHA
2 izby
POČET IZIEB
Osobné
VLASTNÍCTVO
Popis nehnuteľnosti: 

Naša realitná spoločnosť ponúkla na predaj luxusný 2i byt pre náročných. Byt bol kompletne navrhnutý a zrealizovaný našim vlastným profesionálnym dizajnovým štúdiom, tak aby splnil tie najnáročnejšie požiadavky súčasnej doby. Nábytok ktorý je v nehnuteľnosti použitý je vyrábaný priamo v našej stolárskej dieľni. Od použitých technológií cez kvalitu materiálov, až po celkový dizajn a funkčnosť sa v rukách profesionálnej firmy z obyčajného bývania stalo bývanie budúcnosti. Nehnuteľnosť sa nachádza na 8 poschodí novostavby bytového domu na Liptovskej ulici v Trenčíne. K bytu patrí veľký balkón, murovaná pivnica a vlastné parkovacie miesto.

Nehnuteľnosť je vybavená exkluzívnym, ručne robeným nábytkom na mieru. Súčasťou je inteligentná elektroinštalácia, automatizované kúrenie a špičkové pasívne technológie, ktoré patria k tomu najlepšiemu zo súčasnej doby Celý byt je ozvučený kvalitným audiom systémom s technológiou bluetooth, čo znamená pohodlné počúvanie cez mobilné zariadenia v každej miestnosti. 

BYT SA PREDÁVA KOMPLETNE ZARIADENÝ (presne ako na fotografiách)

Ihneď po vstupe nás očarí priestranná chodbová časť a masivna drevená podlaha. Súčasťou chodbovej časti je priehľadné podsvietené akvárium, ktoré je vsadené do steny. Moderne riešená kúpeľňová časť obsahujúca vaňu a vstavanú pračku je osadená najkvalitnejším, masívnym obkladom. Obývacia izba obsahuje najmodernejšie vybavenie vrátane špičkového automatického bio krbu, osadenej, veľkoplošnej TV a luxusnú pohyblivú, sedaciu súpravu. Z obývačky je vstup na priestranný balkón, v rámci ktorého, sa nachádza sedenie na mieru a drevená mäkčená podlaha. Jedálenský stôl a sedenie je vyhotovené z najkvalitnejšieho dreva. Kuchynská linka na mieru, obsahuje kvalitné vstavané spotrebiče svetových značiek. Spáľňová časť je priestorovo riešená úžitkovo a bez problémov pojme vstavané skrine, veľkú masívnu manželskú posteľ, prípadne detskú postieľku. 

V celom byte je použité inteligentné svietenie a vykurovanie. Použité, ručne robené materiály, spĺňajú tie najvyššie štandardy, od kuchynskej linky cez police až po masívne drevené podlahy. Uľahodia aj tým najnáročnejším zákazníkom.  

V cene nehnuteľnosti je aj bezplatný 10 ročný servis celého ručne vyrábaného nábytku.

Vďaka výnimočným technológiám sú náklady na bývania v celkovej cene 90 Euro mesačne.

Bývanie v tejto nehnuteľnosti je vhodné pre každého náročného klienta ktorý hľadá luxus, maximálne pohodlie, kľudné, ničím nerušené bývanie v nádhernom prostredí, na skok od pohoria Brezina a kompletnej občianskej vybavenosti.

- Masívne drevené podlahy
- Ručne vyrábaný, drevený nábytok na mieru
- Špičkové moderné technológie
- Kompletné zariadenie, vrátane audio systému, tv a všetkých spotrebičov svetových značiek
- Inteligentná elektroinštalácia
- Automatický luxusný BIO krb
- Inteligentné LED svietenie
- Automatizované vykurovanie
- Veľký balkón so sedením na mieru a drevenou mäkčenou podlahou.
- Ponížené náklady na bývanie
- Novostavba
- Vlastné parkovacie miesto
 

Vlastnosti: 
240/400w
Balkón
Krb
Okná
Pivnica
Poschodie 8
Súkromné parkovanie
Stav: