PREDANÉ - Veľký rodinný dom, Pruské,IL

Veľkorýsá obytná výmera za skvelú cenu

102 900 €
CENA NEHNUTEĽNOSTI
Pruské, Ilava
LOKALITA
260m2
ÚŽITKOVÁ PLOCHA
5 izieb
POČET IZIEB
790 m2
VÝMERA POZEMKU
Popis nehnuteľnosti: 

PROPERTY ponúka na predaj útulný rodinný dom, nachádzajúci sa v prírodou obkolesenej obci Pruské, neďaleko okresného mesta Ilava. Najzaujímavejším benefitom nehnuteľnosti je jednoznačne jeho obytná plocha, ktorá má výmeru až 260m2, rozdelenú do piatich obytných miestností. Rodinný dom je kompletne podpivničený a jeho súčasťou je aj priestranná garáž a prístrešok na automobil. 

Dispozícia
Po vstupe sa ocitneme v priestrannej chodbovej časti spájajúcej kuchyňu, spálňu, obývaciu izbu, kúpeľňu, toaletu a schodisko so vstupom na druhé podlažie. Hornú časť nehnuteľnosti tvoria dve odkladacie miestnosti, slúžiace ako priestor na šatník prípadne po rekonštrukcií ako ďalšia kúpeľňa. Súčasťou druhého podlažia sú aj tri rozmerné obytné miestnosti, v rámci ktorých je umiestnený aj vstup na priestranný balkón s nádherným výhľadom na okolité pohoria a hrad Vršatec. 

Celkové náklady na bývanie predstavujú výšku 100 Euro mesačne. Vykurovanie je zabezpečené plynom, prípadne tuhým palivom. 

Nehnuteľnosť je v pôvodnom stave s výnimkou okien a tak je vhodná na rekonštrukcie a prispôsobenie si dominantného obytného priestoru podľa svojich predstáv. Po rekonštrukcií je možnosť dosiahnuť z tohoto rodinného domu nádherne a rozmerovo nadštandardné moderné bývanie, ktoré splní potreby aj tým najnáročnejším záujemcom. 

Nádherné prostredie, výborná lokalita v rámci obce, pekný rovinatý pozemok a veľká výmera robia z tejto nehnuteľnosti zaujímavú ponuku, ktorá sa na trhu z realitami určite dlho neohreje. 

V rámci našej stavebno-obchodnej spoločnosti Vám vieme pod jednou strechou zastrešiť akúkoľvek rekonštrukciu nehnuteľnosti podľa predstáv budúceho majiteľa. Nakoľko disponujeme aj vlastnou stolárskou dielňou a dizajnovým štúdiom, navrhneme Vám ako Vaše nové bývanie zmeniť na domov.

Vlastnosti: 
240/400w
Balkón
Garáž
Okná
Parkovanie
Pivnica
Plyn
Poschodie
Predzáhradka
Sieťe
Stav: