PREDANÉ - Zrekonštruovaný 2 izbový byt, 51m2, Soblahovská,TN

Zariadený 2 izbový byt v TOP lokalite, kúsok od centra mesta

70 000 €
CENA NEHNUTEĽNOSTI
Soblahovská ulica, Trenčín
LOKALITA
51 m2
ÚŽITKOVÁ PLOCHA
2 izby
POČET IZIEB
Osobné
VLASTNÍCTVO
Popis nehnuteľnosti: 

PROPERTY ponúka na predaj útulný, zrekonštruovaný 2-izbový byt bez balkóna o výmere 51m2,  nachádzajúci sa na vyvýšenom prízemí zatepleného, panelového bytového domu na ulici Soblahovská. Lokalita, kde je byt umiestnený patrí medzi najlukratívnejšie oblasti v rámci mesta Trenčín.  

DISPOZÍCIA
Nehnuteľnosť je výnimočná svojou špecifickou dispozíciou. Po vstupe sa ocitneme v predsieni, z ktorej je vstup na toaletu a do obývacej izby spojenej s kuchyňou.  Z tejto časti sa dostaneme do kúpeľne a priestrannej spálňovej izby. Súčasťou bytového domu je aj pivničný priestor, ktorý plnohodnotne poslúži na uskladnenie všetkých vecí nepotrebných na každodenné použitie. 
 
OBÝVACIA IZBA A KUCHYŇA
Tvorí ju veľmi vzdušný priestor spojený s kuchyňou. Miestnosť poskytne svojím novým majiteľom plnohodnotný komfort a priestor na trávenie každodenných chvíľ. Spojená kuchynská časť, ktorej súčasťou je aj linka tvorená na mieru, dáva tejto obytnej časti jedinečný a moderný charakter.  Súčasťou kuchyne je aj vstavaná pračka a americká chladnička.

KÚPEĽŇA
Kúpeľňová časť ma maximálne využitý priestor. Miesto si tu našla vaňa a skrinka s umývadlom. Veľkou výhodou je okno, vďaka ktorému je tento priestor prirodzene presvetlený. 
 
SPÁLŇA
Z dennej časti sa menšou chodbou dostaneme do priestrannej spálňovej časti, v ktorej si nájde miesto veľká manželská posteľ, skrine, prípadne detská postieľka. 
 
Celkové náklady na bývanie predstavujú výšku 120 Euro mesačne. 

Nehnuteľnosť prešla rozsiahlou rekonštrukciou, v rámci ktorej bola vymenená elektroinštalácia, okná, podlahy a stupačka. Byt sa predáva zariadený ako na fotografiách vrátane všetkých spotrebičov. Vďaka lokalite je tento byt mimoriadne vhodný aj ako investičná príležitosť, nakoľko ceny nájmov na Soblahovskej ulici sa pohybujú v horných hraniciach priemeru. Táto nehnuteľnosť je vhodná pre každého kto hľadá vyhľadávanú lokalitu s perfektnou dostupnosťou ku kompletnej občianskej vybavenosti a centru mesta.

Voľný ihneď

REALIZUJEME:
Stavby a rekonštrukcie na kľúč = prohome.sk
Výroba nábytku na mieru = prowood-nabytok.sk
Realitná sekcia = property-byvanie.sk

Vlastnosti: 
Okná
Pivnica
Plyn
Prízemie
Verejné parkovanie
Výťah
Zateplenie bytového domu
Pôdorys: 
Stav: