PREDANĚ - Byt s pozemkom o veľkosti 460 m2

PREDANÉ ZA DVA MESIACE OD NABRATIA

89 900€
CENA NEHNUTEĽNOSTI
Chochlná - Velčice
LOKALITA
2 mesiace
DĹŽKA PREDAJA
Fotografie a videoprezentácia
PODPORA PREDAJA
Hypotekárny úver
SPÔSOB PREDAJA
Popis nehnuteľnosti: 

Nábor tejto nehnuteľnosti prebiehal na základe referencie od jedného z našich tiperov. Rodina sa už dlhšie snažila aj za pomoci realitných kancelárií nehnuteľnosť predať, avšak stále sa nepodarilo nájsť ten správny kľúč na predaj. Po dôkladnom preskúmaní nehnuteľnosti sme spoločne nastavili predajnú cenu a stratégiu odprezentovania nehnuteľnosti tak aby bola pre súčasný trh čo možno najviac zaujímavá. Ako podporu predaja a zvýšenie dosahu na potencionálnych zákazníkov, sme sa rozhodli že na nehnuteľnosti natočíme prezentačné video. 

link na predajné video: https://www.youtube.com/watch?v=KRPSrnYsDX8

Dva týždne po úvodnom vypustení nehnuteľnosti do virtuálneho sveta sa nám začali ozývať prví záujemcovia. Dokopy sme absolvovali tri obhliadky pričom na tej poslednej padol aj finálny verdikt ,,áno berieme,,. Nasledovala rezervácia nehnuteľnosti a procesy v rámci banky a na koniec finálny podpis kúpnej zmluvy. 

Sme veľmi radi že sa nám podarilo rodine s predajom pomôcť a veríme že sme splnili očakávania, ktoré sme si na začiatku sľúbili. Tešia nás ich spokojné referencie a prajeme aby sa im v živote čo najviac darilo. Novým majiteľlom želáme veľa pekných chvíľ pri užívaní ich nového domova. 

Ďakujeme za spoluprácu :) 
Team PROPERTY

Vlastnosti: 
240/400w
Garáž
Lodžia
Okná
Parkovanie
Pivnica
Plyn
Poschodie 1
Súkromné parkovanie
Vodovod
Zateplenie bytového domu
Pôdorys: 
Stav: