Priestranný 2izb. byt 51m2+ balkón - Stará Turá, NMnV

Veľmi príjemný a vždušný byt s dobrou dispozíciou

CENA NEHNUTEĽNOSTI
61 900€
LOKALITA
Gen.M.R. Štefánika, Stará Turá
POČET IZIEB
2 izby
VLASTNÍCTVO
Osobné
Popis nehnuteľnosti: 

PROPERTY ponúka na predaj priestranný 2 izbový byt s balkónom a veľkou murovanou pivnicou.
Nachádza sa na Gen.M.R Štefánika v Starej Turej, NMnV. Nehnuteľnosť je umiestnená v zateplenom a zrekonštruovanom TEHLOVOM poschodovom bytovom dome na 1 poschodí. 

Nehnuteľnosť sa vyznačuje veľmi priestranným a vzdušným priestorom.

DISPOZÍCIA NEHNUTEĽNOSTI
Po vstupe sa ocitneme v chodbovej časti, z ktorej je z ľavej strany vstup do spálne. Z pravej strany je vstup do obývacej časti, z ktorej sa dostaneme aj do kuchyne. Zo vstupnej chodby sa hneď nachádza kúpeľňa so sprchovým kútom a priestorom na práčku a vedľa je samostatné WC. Ďalej sa nachádza kuchyňa, v ktorej je umiestnená kuchynská linka so špajzou. Obývacia izba tvorí príjemnú slnečnú atmosféru, z ktorej je vchod na balkón.
Nehnuteľnosť ma výmeru príjemných 51 m2 + 2 m2 balkón a prešla výmenou pôvodných okien na plastové a bolo spravené murované jadro inak je v pôvodnom no veľmi zachovalom stave. K bytovej jednotke prislúcha veľká 10m2 pivnica.

Náklady na bývanie sú vo výške 180€ mesačne vrátane plynu a elektriny.

Nachádzame sa vo veľmi príjemnej lokalite. V okolí sa nachádza kompletná občianska vybavenosť a taktiež veľa zelene pri bytovke. Zo zadnej strany bytového domu sa nachádzajú parkovacie miesta, čo zaručuje bezproblémové parkovanie.

V prípade záujmu alebo akýchkoľvek otázok nás prosím neváhajte kontaktovať. 

Na našom Youtube kanáli ,,ÚZASNÉ BÝVANIE,, prinášame videá nie len zo sveta realít ale aj z našich ďalších firemných odvetví ako je stavba rodinných domov na kľúč, rekonštrukcií na mieru ale aj dizajnového štúdia a výroby nábytku na mieru. 
 

Vlastnosti: 
Balkón
Elektrina
Okná
Plyn
Poschodie 1
Verejné parkovanie
Zateplenie bytového domu
Stav: