REZERVOVANÉ!!! Útulný 2 izbový byt, 64m2, Nové Mesto nad Váhom

Zrekonštruovaný byt v kľudnom prostredí

74 900€
CENA NEHNUTEĽNOSTI
Kap. Nálepku, Nové Mesto nad Váhom
LOKALITA
64 m2
ÚŽITKOVÁ PLOCHA
2 izby
POČET IZIEB
Osobné
VLASTNÍCTVO
Popis nehnuteľnosti: 

PROPERTY ponúka na predaj pekný 2 izbový byt, nachádzajúci sa v kľudnej časti Nového Mesta nad Váhom. Nehnuteľnosť prešla kompletnou rekonštrukciou, v rámci ktorej bolo osadené aj podlahové kúrenie. 

DISPOZÍCIA
Vďaka rekonštrukcií dosiahla nehnuteľnosť vynikajúcu a modernú dispozíciu. Po vstupe sa ocitneme v priestrannej chodbovej časti. Po pravej strane vstúpime do neštandardne veľkej kúpeľňovej časti v rámci ktorej je riešená aj samostatná, oddelená toaleta. Kúpeľňa svojím priestorom uspokojí aj veľmi náročnú klientelu. Oproti od vstupu do bytu našla svoje miesto kuchyňa disponujúca vkusnou kuchynskou linkou na mieru, obsahujúcou vstavané spotrebiče svetových značiek. Priestor kuchynskej časti je dostatočne veľký na to aby v ňom našiel miesto aj priestranný jedálenský stôl. 
Obývacia izba je priestorovo moderne riešená a poskytuje plnohodnotný komfort na trávenie každodenných relaxačných chvíľ s rodinnou a priateľmi. Do spálňovej časti vstupujeme z obývacej izby. Vďaka priestoru sa sem pohodlne zmestí veľká manželská posteľ, skrine prípadne detská postieľka. Udržiavaný dvor, ktorý slúži na trávenie voľných chvíľ na čerstvom vzduchu, plnohodnotne vynahrádza fakt, že žiadna z nehnuteľností v bytovom dome nedisponuje balkónom. 

Moderná rekonštrukcia nehnuteľnosti dotvára, vynikajúcu atmosféru a emóciu, ktorá spoločne s kľudnou lokalitou bytového domu v rámci mesta, robí z tohoto bytu neštandardnú realitnú ponuku, ktorá sa na súčasnom trhu dlho neohreje. 

Vlastnosti: 
Okná
Pivnica
Poschodie 2
Verejné parkovanie
Zateplenie bytového domu
Stav: