REZERVOVANÉ - Útulný 3 izbový byt s nádherným výhľadom, 64m2, DCA

Zrekonštruovaný byt s výhľadom na Biele Karpaty

82 900€
CENA NEHNUTEĽNOSTI
Partizánska ulica, Dubnica nad Váhom
LOKALITA
64 m2
ÚŽITKOVÁ PLOCHA
3 izby
POČET IZIEB
Osobné
VLASTNÍCTVO
Popis nehnuteľnosti: 

PROPERTY ponúka na predaj priestranný, zrekonštruovaný, 3 izbový byt na Partizánskej ulici v Dubnici nad Váhom. Nehnuteľnosť sa nachádza v novozateplenom bytovom dome na šiestom poschodí z ôsmich. Obrovskou výhodou bytu je nádherný výhľad na Biele Karpaty, ktorý si vychutnáte v každom počasí zo zaskleného balkóna. 
 
DISPOZÍCIA
Nehnuteľnosť prešla čiastočnou rekonštrukciou, ktorá umocnila skvelé dispozičné riešenie. Po vstupe sa ocitneme v priestrannej chodbovej časti, z ktorej sa vchádza do všetkých miestností. Chodba disponuje veľkou šatníkovou skriňou s veľkorysým úložným priestorom a variabilnými možnosťami uskladnenia vecí a šatstva. 
KUCHYNSKÁ ČASŤ
Prvá z miestnosti po ľavej strane od vstupu je kuchyňa. Veľký priestor ocenia všetci, ktorý radi pripravujú pokrmy pre celú rodinu. Nadšenci ranného rituálu s kávou si vychutnajú tento zážitok ešte viac, vďaka vstupu na zasklený balkón, ktorý ponúka panoramatický výhľad na krásnu okolitú krajinu. Samozrejmosťou je kuchynská linka so vstavanými spotrebičmi a jedálensky stôl. 
OBÝVACIA ČASŤ
Priestranná obývačka je dominantou tejto nehnuteľnosti. Nádherná obývacia stena, atmosférický biokrb a krásny výhľad na Biele Karpaty, dotvárajú atmosféru domova, kde chce každý tráviť čas s blízkymi a priateľmi. 
SPÁLŇA
Najmenšia avšak veľmi dobre dispozične riešená je spálňová časť. Veľká manželská posteľ a priestranná rohová skriňa na mieru sú ideálnym komfortným riešením tejto relaxačnej zóny. 
DETSKÁ IZBA 
Izba s variabilným využitím sa nachádza vedľa spálňovej časti. Poskytuje priestor na umiestnenie postele, rozkladacej pohovky aj pracovného stola. Ideálne využitie nájde ako veľká detská izba prípadne komfortná miestnosť pre hostí. 
KŮPEĽŇA A TOALETA
Sanita je riešená každá samostatne. Napriek tomu že ide o pôvodné umakartové jadro je táto časť riešená komfortne a účelovo. Priestorovo pojme veľkú vaňu, umývadlo s kúpeľňovou skrinkou aj pračku. Jednoduchou rekonštrukciou tejto časti bytu, je možnosť dosiahnuť priestor, ktorý dotvorí už aj tak veľmi vzdušný a moderný dizajn nehnuteľnosti. 
 
Kompletné náklady na bývanie sú vo výške 160 euro mesačne. 
 
Vďaka príjemnej emócií, nádhernému výhľadu, bezproblémovému parkovaniu a v neposlednom rade aj skvelej lokalite v rámci mesta Dubnica nad Váhom, je táto nehnuteľnosť skvelou ponukou, ktorá sa na realitnom trhu dlho neohreje.

Vlastnosti: 
Balkón
Elektrina
Krb
Okná
Pivnica
Poschodie 6
Výťah
Zateplenie bytového domu
Stav: