REZERVOVANÉ - 4 izbový rodinný dom, 751 m2, Tr. Mitice

V cene rodinného domu dizajnový návrh interiéru

159 900 €
CENA NEHNUTEĽNOSTI
Panorama Hills, Trenčianske Mitice
LOKALITA
109m2
ÚŽITKOVÁ PLOCHA
4 izby
POČET IZIEB
751m2
VÝMERA POZEMKU
Popis nehnuteľnosti: 

Naša realitná kancelária v rámci vlastného developerského projektu ponúka na predaj útulný 4 izbový bungalov. Nehnuteľnosť sa nachádza v nádhernom prostredí v práve budovanej, novej štvrti PANORAMA HILLS v obci Trenčianske Mitice.                                                                                                                    
Obrovskou výhodou je priestranný pozemok o výmere 751 m2 a stavba domu prispôsobená terénu, skladajúca sa z dvoch samostatných základových dosiek, spojených malým schodiskom. Šesť schodov rozdeľuje dennú časť od nočnej a poskytuje vynikajúci komfort bývania. 

Rodinný dom bude postavený z tehál značky WIENERBERGER. Vykurovanie je zabezpečené podlahovým kúrením pomocou celoplošnej infrafolie HEATFLOW. 
Nehnuteľnosť bude novým majiteľom odovzdávaná v štádiu holodom, vrátane podláh, dverí a zárubní.. Rodinný dom je možné odovzdať aj vo vyhotovení kompletne na kľúč. Naša spoločnosť ktorá okrem predaja, zastrešuje aj výstavbu disponuje niekoľkými divíziami, ktoré Vám vaše nové bývanie dotvoria podľa predstáv. 

Cena rodinného domu je 159 900€ vrátane pozemku, štádium holodom (podlahy, dvere, zárubne). V cene je zahrnutý aj dizajnový návrh interiéru a terasa. 
úžitková plocha domu - 109m2
teras - 22 m2

Divízia PROHOME sa kompletne postará o výstavbu domu. (prohome.sk)
Divízia PROWOOD o dizajnový návrh a výrobu nábytku na mieru. (prowood-nabytok.sk)
Divízia PROPERTY o následný predaj a pomoc s financovaním Vášho nového bývania. (property-byvanie.sk)

Viac informácií o našej práci získate na našom youtube kanáli: ÚŽASNÉ BÝVANIE

Výstavba rd sa čoskoro bude nachádzať v štádiu hrubá stavba. V štádiu holodom bude pripravená na odovzdanie na jar roku 2021.

Financovan ie rodinného domu prebieha klasickým spôsobom. Zálohovou platbou vo výške 20% z ceny domu sa stanete majiteľom pozemku. Následne sa podpíše zmluva o dielo a Vaša banka sa už postará o postupné financovanie Vášho nového domova. 
Veľmi radi pomôžeme aj s predajom pôvodnej nehnuteľnosti, pričom predaj nastavíme tak, aby ste sa presťahovali rovno do Vášho nového domu.

Prostredie v novovybudovanej lokalite rodinných domov PANORAMA HILLS dýcha jedinečnou atmosférou a ponúka nádherné výhľady na panorámu okolitej prírody. Veľkosť pozemku,  štandard vyhotovenia a vynikajúca dostupnosť ku krajskému mestu Trenčín (7 minút cesty autom), robia z tejto nehnuteľnosti veľmi zaujímavú ponuku, ktorá sa na realitnom trhu často neobjavuje. 

 

Vlastnosti: 
240/400w
Energetický certifikát
Predzáhradka
Sieťe
Súkromné parkovanie
Vodovod
Vyhradené parkovanie
Pôdorys: 
Stav: