REZERVOVANÉ - Novostavba 4 izbový rodinný dom, Trenčianske Mitice

Krásny roidnný dom vo vysokom štandarde za TOP CENU.

149.900€
CENA NEHNUTEĽNOSTI
Tenčianske Mitice
LOKALITA
109 m2 + terasa 22 m2
ÚŽITKOVÁ PLOCHA
4 izby
POČET IZIEB
769 m2
VÝMERA POZEMKU
Popis nehnuteľnosti: 

PROPERTY ponúka na predaj krásny murovaný rodinný dom s priestranným pozemkom. Tento rodinný dom je skutočne ideálnym riešením pre ľudí, ktorí rozmýšľajú nad vlastným bývaním v dome. Moderná architektúra, premyslené dispozičné riešenie a použité technológie vytvorili z tohto domu funkčné bývanie, ktoré prinesie svojim obyvateľom komfort a pohodu do ich každodenného života. 4 izbový dom ponúkne dostatok miesta svojím obyvateľom v interiéri, ale aj v exteriéri, kde je priestranná terasa prístupná z obývačky a spálne. Jedinečnú architektúru umocňuje drevená fasáda v kombinácii s betónovými prvkami v exteriéri. Vďaka jedinečnej svahovitosti pozemku je rodinný dom rozdelený atraktívnym schodiskom na dve časti, nočnú a dennú, ktoré dotvárajú atmosféru moderného a funkčného bývania. 
Vďaka vysokokvalitným a moderným materiálom a charakteru nízko - energetického bývania sú predpokladané mesačné náklady na energie minimálne. Novostavby sú budované z klasických značkových materiálov a v porovnaní s konkurenciou vynikajú vysokým štandardom v základnej cene. Súčasťou štandardu sú plávajúce podlahy, dvere a zárubne.

KUCHYNSKA LINKA NA MIERU V CENE RODINNÉHO DOMU

Veľkosť pozemku je 769m2
Rodinný dom je momentálne v štádiu nedokončenej hrubej stavby. Je okamžite financovateľný bankou.  Dokončenie do štádia holodom je plánované na jar 2021.

Stavba rodinného domu - Tehla WIENERBERGER 30 cm
Zateplenie exteriéru - Polystyrén 20cm
Strecha - Nosníky STEICO + plechová falcovaná strešná krytina
Zateplenie strechy - Fúkaná izolácia
Vykurovanie - Celoplošná infra folia HEATHFLOW
Energetická certifikácia - A1

Úžitková plocha rodinného domu - 109m2 + 22m2 terasa.  
Dlhoročné skúsenosti a moderná doba nám dali možnosti znížiť spotrebu energií tak, aby Vás aj po rokoch spokojného bývania náklady príliš netrápili. Táto ponuka je nastavená na štandard prevedenia holodom, čím Vám vzniká jedinečná možnosť upraviť si rozmiestnenie miestností a interiér prispôsobiť svojim potrebám a predstavám. 

Pozemok je súčasťou novovybudovanej ulice v Trenčianskych Miticiach. Turistika, jazdectvo, minerálny prameň, detské ihrisko, historické pamiatky a vzdialenosť od Trenčína či Bánoviec meraná na minúty sú len základné výhody a možnosti tejto lokality. Súčasťou každého rodinného domu je aj optický internet a televízia.

Samozrejmosťou je možnosť dokončenia kompletne na kľúč. Vďaka našemu dizajnovému štúdiu a vlastnej stolárskej dielni sa z tejto možnosti stáva atraktívna cesta k vytvoreniu domova podľa svojich predstáv. 

Financovanie rodinného domu prebieha klasickým spôsobom. Zálohovou platbou vo výške 20% z ceny domu sa stanete majiteľom pozemku. Následne sa podpíše zmluva o dielo a Vaša banka sa už postará o postupné financovanie Vášho nového domova. 
Veľmi radi pomôžeme aj s predajom pôvodnej nehnuteľnosti, pričom predaj nastavíme tak, aby ste sa presťahovali rovno do Vášho nového domu.  

Všetky potrebné informácie nájdete aj na stránke panoramahills.eu.

Viac informácií o našej práci získate na našom youtube kanáli: ÚŽASNÉ BÝVANIE 

 

Vlastnosti: 
240/400w
Energetický certifikát
Okná
Parkovanie
Súkromné parkovanie
Vodovod
Zateplenie bytového domu
Pôdorys: 
Stav: