RZERVOVANÉ 4 izbový rodinný dom, 1012m2, Trenčianske Mitice

Najväčší pozemok, najlepšia cena. TOP ponuka v projekte PANORAMA HILLS

159.900€
CENA NEHNUTEĽNOSTI
Tenčianske Mitice
LOKALITA
100,6 m2
ÚŽITKOVÁ PLOCHA
4 izby
POČET IZIEB
1012,00 m2
VÝMERA POZEMKU
Popis nehnuteľnosti: 

PROPERTY ponúka na predaj moderný a vzdušný rodinný dom vo vlastnom developerskom projekte osadený v krásnom prostredí novobudovanej ulice v Trenčianskych Miticiach. 
Osadili sme ho na najrozľahlejší pozemok aký projekt PANORAMA HILLS aktuálne ponúka a navyše sme cenu nastavili na minimum. Ako sa vraví, v jednoduchosti je krása a podľa tohoto hesla je riešená aj táto nehnuteľnosť.  Dlhoročné skúsenosti a moderná doba nám dali možnosti znížiť spotrebu energií tak, aby Vás aj po rokoch spokojného bývania náklady príliš netrápili. Táto ponuka je nastavená na štandard prevedenia holodom (vrátane plávajúcej podlahy, dverí a zárubní), čím Vám vzniká jedinečná možnosť upraviť si rozmiestnenie miestností a interiér prispôsobiť svojim potrebám a predstavám. Dôležitá informácia je, že tento domček je možné zrealizovať ako bezbariérový. 
Pozemok je súčasťou novovybudovanej ulice v Trenčianskych Miticiach. Turistika, jazdectvo, minerálny prameň, detské ihrisko, historické pamiatky a vzdialenosť od Trenčína či Bánoviec meraná na minúty sú len základné výhody a možnosti tejto lokality.

Samozrejmosťou je možnosť dokončenia kompletne na kľúč. Vďaka našemu dizajnovému štúdiu a vlastnej stolárskej dielni sa z tejto možnosti stáva atraktívna cesta k vytvoreniu domova podľa svojich predstáv. 

Financovaie rodinného domu prebieha klasickým spôsobom. Zálohovou platbou vo výške 20% z ceny domu sa stanete majiteľom pozemku. Následne sa podpíše zmluva o dielo a Vaša banka sa už postará o postupné financovanie Vášho nového domova. 
Veľmi radi pomôžeme aj s predajom pôvodnej nehnuteľnosti, pričom predaj nastavíme tak aby ste sa presťahovali rovno do Vášho nového domu..  

Všetky potrebné informácie nájdete aj na stránke panoramahills.eu.

Viac informácií o našej práci získate na našom youtube kanáli: ÚŽASNÉ BÝVANIE

 

Vlastnosti: 
240/400w
Energetický certifikát
Okná
Parkovanie
Súkromné parkovanie
Vodovod
Zateplenie bytového domu
Pôdorys: 
Stav: