TOP CENA - Novostavba, 4 izbový rodinný dom, 117m2, Kočovce

Váš nový rodinný dom 

139 900 €
CENA NEHNUTEĽNOSTI
Kočovce, Nové Mesto nad Váhom
LOKALITA
117 m2
ÚŽITKOVÁ PLOCHA
4 izby
POČET IZIEB
650 m2
VÝMERA POZEMKU
Popis nehnuteľnosti: 

PROPERTY ponúka na predaj 4-izbovú, dvojposchodovú novostavbu rodinného domu s dvoma kúpelňami, ktorá bude postavená v obci Kočovce, vzdialenej len 5km od Nového Mesta nad Váhom. 

Táto stavba bude charakteristická svojou modernou, nadštandardnou a funkčnou architektúrou. Jedinečnosť stavby spočíva v úžitkovej ploche až 117m2. K tomu všetkému budú k dispozícií dve terasy o celkovej výmere 30m2. Domček bude postavený vo vysokom štandarde a umiestnený na slnečnom rovinatom pozemku o výmere 650m2 v centre obce. Dipsozične sme sa rozhodli rodinný dom rozdeliť na dve podlažia, vďaka čomu sme dosiahli jedinečný, vzdušný a funkčný priestor. Nakoľko Vám dokážeme v rámci našej spoločnosti projekt prispôsobiť na mieru, je táto ponuka jedinečnou príležitosťou, vytvoriť si bývanie podla svojich predstáva za veľmi priaznivú cenu. 
Vďaka vlastnej stolárskej dielni sú k dispozícií služby dizajnéra a máme možnosť zariadiť kompletne celý dom na mieru, podľa požiadaviek klienta. 

Financovaie rodinného domu prebieha klasickým spôsobom. Zálohovou platbou vo výške 20% z ceny domu sa stanete majiteľom pozemku. Následne sa podpíše zmluva o dielo a Vaša banka sa už postará o postupné financovanie Vášho nového domova. 
Veľmi radi pomôžeme aj s predajom pôvodnej nehnuteľnosti, pričom predaj nastavíme tak aby ste sa presťahovali rovno do Vášho nového domu..  

PROHOME - Stavby domov na kľúč (prohome.sk)
PROWOOD - Výroba nábytku na mieru + dizajnové štúdio (prowood-nabytok.sk)
PROPERTY - Realitná činnosť (property-byvanie.sk)

Viac informácií o našej práci získate na našom youtube kanáli: ÚŽASNÉ BÝVANIE
 

Vlastnosti: 
240/400w
Energetický certifikát
Kanalizácia
Okná
Parkovanie
Plyn
Poschodie
Predzáhradka
Sieťe
Vodovod
Pôdorys: 
Stav: