ZNÍŽENÁ CENA! - Príjemný 1,5i byt, 38m2, Tr. Teplice

Nehnuteľnosť s jedinečnou atmosférou v srdci kúpeľného mesta

48 990€
CENA NEHNUTEĽNOSTI
SNP, Trenčianske Teplice
LOKALITA
34 m2
ÚŽITKOVÁ PLOCHA
1,5 izby
POČET IZIEB
Osobné
VLASTNÍCTVO
Popis nehnuteľnosti: 

PROPERTY ponúka na predaj útulný, 1,5 izbový byt v pôvodnom stave s balkónom. Nehnuteľnosť sa nachádza na 3. nadzemnom podlaží v nízko podlažnom bytovom dome.  

Napriek tomu, že sa jedná o menší byt, jeho dispozičné riešenie pôsobí vzdušným a moderným dojmom. 
Po vstupe sa ocitneme v chodbovej časti z ktorej  sa vchádza do kúpeľne a samostatnej toalety. Veľká obývacia miestnosť sa nachádza po pravej strane. Svojim priestorom ponúkne plnohodnotný komfort na každodenné relaxovanie a odpočívanie.
Kuchynská časť je riešená samostatne, veľkým vstupom z obývacej izby. Veľkorysý priestor pomôže dotvoriť kuchynská linka a jedálensky stôl. O prirodzené svetlo sa postará balkón na ktorý máme z kuchynskej časti priamy vstup. 

Tento útulný byt sa nachádza v kľudnej lokalite kúpeľného mesta Trenčianske Teplice, desať minút chôdze od centra. V okolí je kompletná občianska vybavenosť a nadštandardné možnosti pre rekreáciu a oddych. Vďaka týmto vlastnostiam je táto ponuka vhodná aj ako investičná príležitosť, nakoľko nájmy nehnuteľností v tejto lokalite sú veľmi žiadané a vyhľadávané. 

Aj napriek faktu že je byt v pôvodnom stave, dýcha jedinečnou atmosférou. Nehnuteľnosť má veľký potenciál. Nenáročnou rekonštrukciou sa môže zmeniť na plnohodnotný a moderný domov. 

V rámci našej stavebno-obchodnej spoločnosti Vám vieme pod jednou strechou zastrešiť akúkoľvek rekonštrukciu nehnuteľnosti podľa predstáv budúceho majiteľa. Disponujeme vlastnou stolárskou dielňou a dizajnovým štúdiom a tak Vám veľmi radi pomôžeme zmeniť bývanie na domov. 

Vlastnosti: 
Balkón
Pivnica
Poschodie 3
Verejné parkovanie